Skocz do zawartości

Od Czego Zaczac Emigracja


maciekmaciek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja radze najpierw dluzszy pobyt turystyczny w ciagu ktorego zobaczysz czy rzeczywiscie chcesz tu mieszkac i jakie perspektywy mogl by miec twoj bizness. USA nie jest krajem dla wszystkich, zwlaszcza teraz, kiedy gospodarka sie tak oslabila i (prawie) wszystkim jest trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 32 lata, jestem kawalerem, ukonczylem studia wyzsze w Polsce. Chcialbym wyemigrowac do USA zeby prowadzic tam wlasny biznes. W USA nie mam krewnych ani przyjaciol. Nie mam pojecia od czego zaczac. Prosze o rade. Pozdrawiam

Wiza turystyczna lub studencka, a potem szybki ożenek z obywatelką tudzież poważna inwestycja kapitałowa w biznes (w niektórych stanach wystarczy $100tys)

A poważnie tam jest teraz trudniej niż u nas a samemu może być naprawdę ciężko. Jak masz pomysł na biznes to w Polsce uda się tak samo jak tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poważnie tam jest teraz trudniej niż u nas a samemu może być naprawdę ciężko. Jak masz pomysł na biznes to w Polsce uda się tak samo jak tam.

moze sie i biznes uda, ale ile to trzeba sie nabiegac za papierkami od urzedu do urzedu :-) az chce sie inwestowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl także o tym, że w U.S.A jest duża konkurencja prawie, że w każdej dziedzinie handlu i działalności więc żeby twój biznes wypalił musisz miec "genialny" pomysł by ludzie byli tym zainteresowani :P pozdrawiam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...