Skocz do zawartości

Informacje O Przekraczaniu Granicy


Gucio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie maja tego w systemie, zeby tak raz ciach wyrwac takie dane. Musieliby niezle sie nagimnastykowac i tylko jakby szukali jakiegos terrorysty, ale i to pewnie mysle, ze nie daloby sie. Miliony ludzi przekracza granice USA kazdego dnia, bazdy danych by sie zatkaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak przy wjezdzie to sie zgadza, ale przy wyjezdzie z USA, z Europy i przy wjezdzie do Europy nie stepluja paszportu. Mowie tu o Polskim paszporcie.

No i nasowa sie pytanie czy jest sens zatrudnienia prawnika w tym wypadku. W sumie sie zastanawiam co prawnik moglby udowodnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Witam, mam podobny problem. Dostałem 2 lata temu Gc po 8 latach oczekiwania. W tym czasie moje życie się nieco zmieniło i nie wiąże swojej przyszłości z usa. Mam tu jednak rodzinę, którą ze względu na Gc wlasnie odwiedzam, co wakacje. W zeszłym roku urzędnik robił mi już problemy twierdząc, że utracę status jeśli nie będę tam mieszkał. A nie mieszkam. W związku z tym mam dwa pytania:

1. Czy mogą mi odmówić wjazdu i odesłać do Polski jak to się słyszy wśród Polonii? Czy też procedura pozbawienia Gc jest bardziej cywilizowana?

2. Czy prowadzą rejestr wyjazdów? Wydaje mi się, że uniknąłbym całego zamieszania w zeszłym roku, gdybym nie przyznał się, że nie byłem tak długo, a zamiast tego powiedział o 2 miesiącach.

Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annalisa takie nie mowienie prawdy kiedys by sie na Tobie odbilo ,,po drugie musieli by miec jakies duze powody aby odebrac Ci GC juz na granicy,zazwyczaj masz sie stawic w Sadzie i wtedy zadecyduje Sedzia co dalej..

A nie lepiej miec wize turystyczna?wiele osob majac GC poszlo do Ambasady ,zlozylo stosowne pismo a potem poszli po wize i dostali ja ..

No i od stycznia kazdy rezydent ma takie cos na lotnisku :

http://www.usa.info.pl/board/Us-visit-Zacz...tow-t12104.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...