Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna A Praca


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pracodawcy na ogół dysponują znikomą wiedzą nt. wiz, tzn. wiedzą jak sprawdzić czy termin ważności wizy nie upłynął ale nic poza tym. Jeżeli będziesz pracowała oficjalnie ale bez autoryzacji, to pracodawca nawet jeżeli zorientuje się, że nie masz pozwolenia na pracę prawdopodobnie wypłaci Ci należną kwotę i zwolni z pracy, jeżeli będziesz pracowała na czarno to pracodawca, tak jak napisał sly6 może Cię naciąć na wypłatę, w przypadku złapania na pracy będąc na wizie pracowniczej w każdym przypadku grozi deportacja, zakaz wjazdu do US i kłopoty w przypadku starania się o wizę w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie o to mi chodzi ;) wiem, ze ogolnie nie mozna pracowac ale masa ludzi tak robi. chcialam sie tylko dowiedziec czy pracodawca widzac wazna wize (turyst) i SSN moze jakos sprawdzic czy mam pozwolenie czy nie.. bo nie wierze, ze menadzerowie widzac typ wizy wiedza czy to z pozwoleniem czy nie, tymbardziej jak ktos posiada SSN.. dzieki za odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...