Skocz do zawartości

Jest Sens?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli szczytem ambicji nie jest praca na zmywaku to język angielski jest koniecznością (w przynajmniej dobrym stopniu). Jeśli znasz język to masz duże możliwości rozwoju, kariery, itp., na pewno większe niż w Europie, ale język to podstawa, dalej samozaparcie, jasno postawione cele przed sobą i konsekwencja w ich realizacji. Kierunek studiów to drugorzędna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem bardziej przyszłościowo, bo obecnie jestem dopiero w klasie maturalnej i ten poziom średnio-zaawansowany to raczej na tę chwilę już osiągnąłem :) Ale nie ukrywam, że język akurat idzie mi bardzo dobrze i myślę, że już teraz bez problemu bym się dogadał, bez wyszukanego słownictwa, ale jednak.

No a tych studiach pisałem, bo obecnie żadnej alternatywy oprócz dziennikarstwa dla siebie nie widzę... (jestem beznadziejnym ścisłowcem i wszystkie informatyki itd. odpadają) No a wyjazd do USA, najlepiej na stałe, nie ukrywam, że jest moim największym marzeniem.

Dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...