Skocz do zawartości

Prawo Jazdy W Ny


jozeklp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Co kilka tygodniu bylo? Nie sądze, akurat bylem na turystycznej wtedy w USA i głosno bylo o tej sprawie (2 lata temu). Pierwszenstwo w prawku mieli miec ci nielegalni ktorzy juz kiedys mieli prawo jazdy wydane i im wygaslo, a w nastepnej kolejnosci reszta. W koncu upadl ten pomysl, wiem bo sam chcialem wtedy prawko robic.

Co do prawo jazdy mozesz zrobic o ile masz ssn, wazne na piec lat. Nie wiem jak jest z F1 czy dostaje ssn? W kazdym razie trzeba zdobyc 6 punktow przy identyfikacji by sie starac (New Jersey DMV) i bez ssn cieżko ta identyfikacje uzyskać.

No i zawsze zostaje szukanie stanu ktore ma lagodne wymagania, o ile takowe jeszcze istnieja. A co do zdawania bez znajomosci mozna napisac testy po polsku (NY, NJ). no i zdawac na swoim samochodzie jak ktos ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kilka tygodniu bylo? Nie sądze, akurat bylem na turystycznej wtedy w USA i głosno bylo o tej sprawie (2 lata temu). Pierwszenstwo w prawku mieli miec ci nielegalni ktorzy juz kiedys mieli prawo jazdy wydane i im wygaslo, a w nastepnej kolejnosci reszta. W koncu upadl ten pomysl, wiem bo sam chcialem wtedy prawko robic.

Co do prawo jazdy mozesz zrobic o ile masz ssn, wazne na piec lat. Nie wiem jak jest z F1 czy dostaje ssn? W kazdym razie trzeba zdobyc 6 punktow przy identyfikacji by sie starac (New Jersey DMV) i bez ssn cieżko ta identyfikacje uzyskać.

No i zawsze zostaje szukanie stanu ktore ma lagodne wymagania, o ile takowe jeszcze istnieja. A co do zdawania bez znajomosci mozna napisac testy po polsku (NY, NJ). no i zdawac na swoim samochodzie jak ktos ma

Bylo, bylo. Nie upadlo, bo bylo przez kilka tygodni, a wiem, bo moja room-mate zrobila tak. Sam bylem w DMV z nia. Nie trzeba bylo miec SSN rowniez. I to nie sa zadne plotki, tylko z realnej sytacji. Potem upadlo i informacja wyleciala ze strony DMV. Oni nawet wyslali prawie 200 tys listow w tej sprawie do tych co mieli zabrane prawka przez brak SSN i wiele osob skorzystalo do momentu STOP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lece do NY , ale nic mi nie da patrzenie w literki i słowa anglo języczne , niestety nie gaworze po angielkiemu .

Gdybyś był tak uprzejmy i mi to przetłumaczył byłbym wdzięczny.

Ja właśnie zdałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy, co prawda na Florydzie, i dlatego od razu nasunęło mi się pytanie: jak chciałbyś zdać skoro test jest do wyboru tylko w 2 językach: angielskim i hiszpańskim? No chyba, że znasz hiszpański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...