Skocz do zawartości

Cr1 W Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy jest na forum ktoś kto składał o CR1 w Polsce ?

Jeśli tak to chętnie bym się dowiedziała jak wyglądała tu w Polsce cała procedura

i czy długo trwało ?

Ja mam już za tydzień interview w Warszawie i jestem bardzo ciekawa czy

na 1 spotkaniu się to może skończyć, mam wszystkie dokumenty i badania

oraz męża ze sobą :)

Odezwijcie się i wspomóżcie informacjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nasza sprawa jest chyba nieco inna ponieważ mój mąż mieszka razem ze mną w Warszawie od ponad dwóch lat i w związku z tym wszystko było

załatwiane w Warszawie. Wczoraj miałam właśnie interview i dostałam już wizę CR1, mogę dodać, że nasz cały proces od złożenia dokumentów do dostania wizy trwał jakieś 4 miesiące.

A do tego pani w ambasadzie poza zabraniem dokumentów takich jak akty urodzenia , małżeństwa itp. nie zadała mi ani jednego pytania. Poprostu zabrała dokumenty kazała

złożyć przysięgę i podpisać się i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nasza sprawa jest chyba nieco inna ponieważ mój mąż mieszka razem ze mną w Warszawie od ponad dwóch lat i w związku z tym wszystko było

załatwiane w Warszawie. Wczoraj miałam właśnie interview i dostałam już wizę CR1, mogę dodać, że nasz cały proces od złożenia dokumentów do dostania wizy trwał jakieś 4 miesiące.

A do tego pani w ambasadzie poza zabraniem dokumentów takich jak akty urodzenia , małżeństwa itp. nie zadała mi ani jednego pytania. Poprostu zabrała dokumenty kazała

złożyć przysięgę i podpisać się i tyle :)

hej

moglabys nam podac kiedy mniej wiecej zlozylas papiery

dawno nie mielismy tu kogos kto skladal w Polsce :)

dopiszemy cie do naszej listy

no i gratulacje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papiery składane nie jestem pewna co do dnia ale jakoś 30 października 2008, a na interview zaprosili mnie już w styczniu ale nie miałam jeszcze wszystkich wymaganych dokumentów, także zadzwoniłam i się przemówiłam na luty, gdyby nie to to pewnie już w styczniu miałabym załatwioną sprawę.

Interview docelowe 26 lutego 2009 i wiza CR1 od razu.

Dziękuję za gratulacje, też się ciesze że już mamy to za sobą jeszcze tylko mąż musi znaleźć w stanach pracę i wyjeżdżamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...