Skocz do zawartości

Jakie Są Szanse?


Giggsy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja mam inne pytanie w temacie. Powiedzmy ze student z Polski szuka pracodawcy w USA w celu ubiegania sie o Intershipa. Czy ktos ma pojecie jak wygladaja procedury? Wiem, ze w przypadku mieszkania w Polsce nalezy zalatwiac przez posrednika wszystko. Wiec zaczyna sie od wyslania CV, agencja szuka na jego podstawie pracodawcy... no i jak to wyglada dalej? Nastepnie wiem, ze bedac na intern visa mozna starac sie o H1B juz na nieco dluzszy termin. Co jesli w przypadku tej pierwszej kwestia powrotu na 2 lata do kraju does apply? Nie mozna sie wtedy ubiegac o H1B? Czy ewentualne jej przyznanie zmienia obraz sytuacji i legalnie mozna zostac i pracowac? Kolejne pytanie...czy w przypadku intern visa mozna podrozowac do Polski bez przeszkod, tzn. czy przysluguje jakis urlop i nie ma problemow przy ponownej probie wlotu do USA? I ostatnie, co sie dzieje z tym dwuletnim powrotem do kraju, jesli bedac na intershipie wyjdzie sie za maz za obywatela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...