Skocz do zawartości

Niewidoczne Zdjecie Wizowe


vanky1907

Rekomendowane odpowiedzi

Mam lot z Newark-Copenhagen-Wroclaw i Wroclaw-Monachium-Newark. A to nie jest tak ze rowniez w Polsce maja wszystkie moje dane ? przeciez musza miec. A karte I-94 przeciez sama wypelniam.Poza tym,pamietam,ze na terenie europy sprawdzali mi tylko i wylacznie glowna strone paszportu,a sprawa wizy to juz tylko byla poza europa, na lotnisku w ktorym ladowalam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na lotnisku we Wroc nie pytali Cie o adres pod ktorym bedziesz przebywal w USA?

Ja wiele razy lecialem przez Niemcy i o ile np. w Polsce nie bylo problemu, to w Niemczech sprawdzali kazdemu wizy przed wejsciem na poklad. Raz moja wize ogladaly dwie osoby we Frankfurcie, bo konczyla sie jej waznosc niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vanky1907 nie problem w tym ze nie maja Twoich danych a po prostu moga Ci powiedziec ze z taka wiza nie wlecisz na teren USA a to ze urzedniczka Ci powiedzial to ja bym Ci radzil 2-3 razy isc w to samo miejsce i sie spytac innych osob..czasami jest tak ze 1 osoba mowi jedno a znow 2 osoba co innego.

I tak wlasnie jest jak pisze kolega wyzej ze jesli w Polsce Cie przepuszcza to na samolot do USA moze byc roznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwonilam sie wkoncu do miejsca w ktorym wszystko mi powiedziano.a dokladniej do ambasady amerykanskiej w Krakowie. Na moje pytanie dostalam odpowiedz,ze nie powinnam miec problemu, jesli jednak takie nastapia, i juz przy wyjezdzie ze stanow powiedza mi ze mam cos z tym zrobic, odrazu po przylocie do Polski mam zadzwonic do ambasady a z koleji oni w jak najszybszym terminie, tak abym mogla wrocic do stanow z nowa "naklejka" wizowa ustala mi termin spotkania i oszacuja czy moja wiza nadaje sie do zmiany,czy tez nie( jedno przeczy drugiemu. skoro problemy na lotnisku mialam, to po co szacowanie? ale mniejsza o to ) Niestety...koszt takiej wymiany to prawie 600 zl!

Moze wiec na wstepie w Newarku jak bede wyjezdzac zapytam ich czy konieczna jest wymiana? chociaz juz tam bylam i pytalam, ah sama juz nie wiem, chodze i bladze... jeden swistek, jedno zdjecie a tyle problemow...;):(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak wlasne jest, im wiecej ludzi pytam tym bardziej nie wiem co robic. poprostu.... bede miala problemy na lotnisku w drodze do Polski... ( postaram sie jeszcze dowiedziec bedac tam o moja wize) wtedy wybiore sie do Krakowa.Jesli nie...zaufam komputerom i systemowi, chyba po to sa te numery aby mogli je zeskanowac. Po to tez mam Ds-2019 form, po to tez mam I-94 i wszystkie umowy w zwiazku z moim pobytem tutaj... mam oryginalne zdjecie z wizy przy sobie... miedyznarodowe prawo jazdy, zdjecie na stronie glownej przy paszporcie, i w tym tyg jade po amerykanskie prawo jazdy... zreszta, z dobra czy zla wiza... jakby chcieli to moga mnie nie puscic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt duze ryzyko.a w ambasadzie amerykanskiej sami nie wiedza czego chca, raz zapewniaja mnie ze przy ustaleniu terminu wizyty... zmiana wizy nastapi w ciagu 5-6 dni a gdy juz dzwonie zeby to zrobic to ..nie moga mnie zapewnic w jakim terminie to nastapi.a wracac na zniszczonej wizie, to tez juz calkiem nie za ciekawie... tym bardziej jak ktos ma plany zmienic w lipcu status wizy, i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...