Skocz do zawartości

Homeland Security An Abc


KW

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki KW za pokazanie go naszej forumowej społeczności... Muszę stwierdzić, że serial jest bardzo interesujący, pokazuje wiele rzeczy z którymi zmagają sie pracownicy Homeland Security a więc można zobaczyć przekraczanie granicy, odmowy wjazdowe do USA, procedurę, która się z tym wiąże - program odpowiada na wiele pytań, które się tu pojawiają na Forum i pokazuje jak to wszystko wygląda od Środka... POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam sie szczerze, ze ogladam ;-) I czasem smieszy mnie to jak immigration stara sie wygladac na "milych" i "kompetentnych" pracownikow, dbajacych o bezpieczenstwo USA.

Przypominaja mi sie od razu takie stare programy o drogowce w USA i hasla: "Policjant zatrzymujacy samochod juz wiedzial, ze to nie bedzie rutynowa kontrola..." itp.

Juz chwile temu chyba TVN Turbo mialo swoj program o drogowce i tam najbardziej irytujace byly komentarze lektora - takie amerykanskie ;-)

Moze wiele osob sie ze mna nie zgodzi ale serial Homeland Security USA to pokazanie tego jak powinno byc a nie jak jest na lotniskach i na innych przejsciach granicznych w USA. Wszystko pewnie po to, zeby zwykli obywatele poczuli sie bezpieczniejsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...