Skocz do zawartości

Kupno Domu W Us


donata771

Rekomendowane odpowiedzi

A co taki agent ma powiedziec jak kase wyweszyl u Ciebie? :rolleyes: Jak sprzeda Tobie dom to zarobi kase, a przy sprzedazy coop ledwo starczy na suchary :blink:

to prawda na byle domku prowizja bylaby praktycznie conajmniej dwa razy wieksza, ale mimo wszystko jakbym mial kupowac "swoje" to chcialbym, zeby tak bylo naprawde a nie zeby potem o pewnych sprawach decydowal ktos/cos w rodzaju komitetu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
p.s. Wlasnie bedziemy kupowac coop w Bronxville, Westchester County - 2 minuty do stacji Metro North od domu, 30-35 minut do Grand Central, a pozniej tylko spacek do 34th i w pracy. Zero autobosow, samochodow itd...

ile bedziesz placic do co-op miesiecznie za takie mieszkanie?

Niestety, ale nie mamy poki co 500tys. na dom, a w NJ czy upstate NY w zyciu nie zamieszkamy. :rolleyes:

Ja bym moze i zamieszkala, ale wtedy to by bylo 300-500tys za dom, wiec jeszcze nie mamy na downpayment :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc donata, co slychac jak sprawy z domkiem sie maja? Za te pieniazki co mowilas kupisz sobie ladny domek na FL na sam poczatek. W ktorej czesci FL dokladniej bedziesz mieszkac?

Witam moje sprawy z domkiem wyszly tak,ze moja Mama kupila w Jacksonville teren z lasem i strumykiem 0,5 ha i czeka wlasnie na mnie bym hehe wykarczowala drzew kilka a wtedy kupi mi domek taki gotowy jednak z drewna.Wyszlo troche inaczej..haha ile zaplacila nie pytalam wkoncu,ale wiem,ze oplata roczna ma wynosic 2000$ rocznie.Na dzien dzisiejszy wiem tyle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...