Skocz do zawartości

Kupno Domu W Us


donata771

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Witam.Moja Mama chce mi maly domek kupic w US,najlepiej blisko niej czyli na Florydzie.Mam pomoc jej szukac ogloszen.Moja prosba jest taka-czy mozecie mi podacc jakies strony internetowe biur nieruchomosci w US?bede wdzieczna :)

Zanim wybierzesz sie do real estate kup sobie e book

Jak kupic dom madrze aby nie popelnic glupich gaf za ktore mozesz slono zaplacic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze nie wszedzie nigdy nie ma 100 procent z matematycznego punktu widzenia

ale akurat floryda do tych miejsc nie nalezy zreszta jakie tam domy - pudelka od zapalek albo z kartonow jak walniesz w sciane to reka przechodzi do drugiego pokoju a ceny osiagnely szczyt pod koniec 2006 i na poczatku 2007 roku - od tego momentu wszystko idzie w dol bo musi i dalej bedzie szlo co prawda nie wiadomo jak dlugo - nikt tego nie wie - ja podejzewam przez lekko nastepne 2 lata co najmniej jak nie dluzej - trzeba obserwowac rynek i da sie wtedy zauwazyc kiedy ceny sie ustabilizuja na minimalnym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi domami z zapalek to racja,co prawda moja Mama ma dom z zewnatrz z cegly,mieszka w Jacksonville,czesto podtapiany przez deszcze z huraganow.Ja osobiscie wolalabym Georgie,klimat podobny a bezpieczniej.Jak rozumiem nalezy poczekac jeszcze na kupno,moze faktycznie warto by dostac najnizsza cene.Chociaz ja sie na tych wzrostach i spadkach nie znam kiedy przyjdzie czas odpowiedni.Jakie gafy mozna popelnic przy kupowaniu domu?Dom kupowany przez moja Mame bedzie nie pierwszy a bodajze 5 juz wiec moze zna te wszystkie haczyki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Toba, ze Georgia jest fajna :-) Niemniej klimat podobny do Florydy jest tylko na poludnie od Macon. Na polnocy sa nadal 4 pory roku. Ceny domow sa nie najgorsze, widzialam nowe domki od 120 tys. Nie za wysokie sa tez podatki od nieruchomosci.

Na poludniu Georgii sa tornada, na polnocy mniej, ale dostajemy swoja porcje silnych wiatrow i deszczu. To juz jednak poludnie. Najsmieszniejsze jest to, ze wilgotnosc mniej sie daje we znaki, niz w NJ ;-)

Powodzenia w szukaniu domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale akurat floryda do tych miejsc nie nalezy zreszta jakie tam domy - pudelka od zapalek albo z kartonow jak walniesz w sciane to reka przechodzi do drugiego pokoju

Zależy kto czego szuka, i co nazywa domem. Nie uogólniaj bo na Florydzie są naprawdę dobre domy i za rozsądną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...