Skocz do zawartości

Mandat Karny W Polsce I Visa


MATEUSZTG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie.

Tydzień temu dostałem niestety mandat karny, dość wysoki jak dla mnie i chciałbym troche odłożyć zapłate, np do maja. Pod koniec marca mam wizyte w ambasadzie w sprawie visy. Lece do stanów na W&T. Czy ten niezapłacony mandat będzie miał coś wspólnego z przyznaniem mi wizy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim otworzylem ten post myslalem ze bedzie pytanie o karte kredytowa VISA. Widze ze stres przed rozmowa z konsulem siega zenitu. Jaki zwiazek moze miec mandat z rozmowa w konsulacie na temat wizy (dla purystow - promesy)? Nie dajcie sie zwariowac ludzie!

Slawa wszechmocnej CIA siega pod strzechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Witam mam podobne pytanie:

Otóż mieszkam w UK od ponad 4 lat.2 lata temu złapano mnie za jazde pod wplywem alkoholu i zabrano mi prawojazdy na 12 miesieęcy.Obecnie czekam na wize i-130 i pozostal mi jeszcze jakis rok czekania.Moje pytanie to czy przy wypelnianaiu jakiegokolwiek formularza lub rozmowy z konsulem musze powiedziec ze bylem karany czy cos podobnego????????Nie wiem czy jest to wykroczenie czy przestepstwo?Z góry dziekuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobne pytanie:

Otóż mieszkam w UK od ponad 4 lat.2 lata temu złapano mnie za jazde pod wplywem alkoholu i zabrano mi prawojazdy na 12 miesieęcy.Obecnie czekam na wize i-130 i pozostal mi jeszcze jakis rok czekania.Moje pytanie to czy przy wypelnianaiu jakiegokolwiek formularza lub rozmowy z konsulem musze powiedziec ze bylem karany czy cos podobnego????????Nie wiem czy jest to wykroczenie czy przestepstwo?Z góry dziekuje za odp.

Nie wiem jak w UK w USA zalezy od okolicznosci i stanu czy wykroczenie czy przestepstwo aczkolwiek poziom alkoholu jest jeden dla wszystkich stanow stanow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...