Skocz do zawartości

Test Anty...


Rekomendowane odpowiedzi

wie ktoś na czym polega test antynarkotykowy i co wykrywa?

Dokladnie.....daja ci maly plastikowy pojemnik, kaza nasikac do niego...Nastepnie zakrecaja na nim przykrywke polaczona z papierowym wskaznikiem, ktory to wskaznik zatapia sie w Twoim moczu. Czekaja okolo 5 minut i kiedy wskaznik zaczyna sie robic kolorowy wtedy sa wyniki. Nie pamietam dokladnie jaki kolor co oznacza, ale raz pamietam, ze moj wskaznik pokazal wszystkie kolory teczy i koles mi oswiadczyl, ze bralem heroine, kokaine i palilem crack:)...ja mu na to, ze niemozliwe, bo predzej raczej bym mogl miec alkohol we krwi, ale narkotyki mnie raczej nie dotycza...Oczywiscie koles nie uwierzyl, bo w Chicago, to raczej nieprawdopodobne, w zwiazku z tym udalem sie na badanie krwi, zaplacilem $150 i pokazalem swistek, ze jestem czysty...Przeprosili i wszystko wrocilo do normy. Tak na marginesie...tu gdzie pracuje, testy na obecnosc narkotyku przeprowadza sie okolo co miesiac....mialem problem, bo okazalo sie , ze tester, ktorego uzyli na mnie byl jakis przeterminowany i pokazywal glupoty:)..takie zycie czasem, ale czasem jest niefajnie, bo oskarzaja Cie o cos czego nie zrobiles...takie zycie..Pozdrawiam...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem ten post ale tam tylko trawa i trawa a mnie interesuje amfetamina i w jakim czasie jest do wykrycia miesiąc rok?

Okres potrwania amfetaminy to 10 dni. W moczu mozna ja wykryc do 2-3 dni. Nie mowiac o tym ze niezle rabie czache i robi ci sieczke z mozgu, ze o schizofreni nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.google.pl <- tam masz od cholery informacji na ten temat. Swoja droga ciekawe, pytac ludzi na forum poswieconym WAT itp o to jak dlugo w organizmie utrzymuje sie amfetamina, brawo :)

Pozdrawiam.

Czepiacie sie czlowieka, wzielo sie speeda, poprawilo zielem a teraz dupcia sie trzesie ze strachu. Poza tym, pytajacy posluguje sie wiele mowiacym nickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie z w&t są studentami więc im te sprawy nie są obce a przy tym al bundy był wielkim atletą i nie brał takiego świństwa a mi się zdażyło raz mi wcisnęli i bardzo żałowałem tego nigdy więcej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...