Skocz do zawartości

Szanse Na Wizę


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Właśnie wróciłam z Ambasady. Martwiłam się tymi moimi studiami niepotrzebnie. Dostałam wizę na 10 lat z tego co zrozumiałam. Uwierzę, jak zobaczę na własne oczy :lol:... Nie musiałam pokazywać indeksu, ani w ogóle żadnych papierów. Odmowę dostawały raczej osoby 50+... Zdenerwowała mnie tylko Pani, która mnie wprowadziła w błąd, bo kazała mi dopłacać różnicę do opłaty wizowej. Poleciałam do banku, wzięłam pieniądze, a w środku mi natomiast powiedziano, że żadnej różnicy nie muszę dopłacać. Ogólnie dzisiaj jakiś dobry dzień był. Dostałam tylko standardowe pytania, ile wcześniej byłam w Stanach i po co... No i w komputerku faktycznie mają wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jaka masz szanse dostac wize,jezeli jestem teraz tak naprawde osoba bezrobota,ale posadajaca sporo gotowke,ostatnie pol roku spedzilem w egipcie na zabawie i zwiedzaniu,wczesniej pracowalem w polsce,mialem dobra prace,duzo podrozowalem,mam wszystko udokumentowane w paszportach(poniewaz od 2 lat mam nowy)...czy w takim przypadku jezeli nie mam stalej pracy,nie studiuje,ale moze bede mial zaczac od wrzesnie...co mam mowic,jak wypelnic wniosek,jezeli rubryki o pracy i studiach zostana puste <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rogal tutaj nie ma prostej odpowiedzi,,nic nie wpisuj w rubryki o pracy i szkole i wtedy wyjdzie ze nie pracujesz ..Sa osoby takie jak TY ze dostaja wize ,jest to maly procent no ale jest

a co do wnioskow itp to masz to opisane na stronie Ambasady:

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...w_to_apply.html

a co masz mowic,co chcesz zwiedzic,ile masz byc w USA,....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...