Jump to content

Lekarstwa Na Granicy?

Recommended Posts

Witam! Czy ktoś mógłby mi udzielić informacji jak wygląda sprawa z lekami, które muszę zażywać i będę je musiał mieć w bagażu? Czy trzeba mieć jakieś zaświadczenia od lekarza lub jakieś inne?

Z góry dzięi za odpowiedź!

Jesli chodzi o leki na recepte to powinienes miec na to zaswiadczenie od lekarza.Co do ilosci lekow to trzeba uwazac no chyba ze ktos zazywa duzo lekow to wtedy bedzie miec to napisane w tym zaswiadczeniu.

Jesli chodzi o leki na recepte to powinienes miec na to zaswiadczenie od lekarza.Co do ilosci lekow to trzeba uwazac no chyba ze ktos zazywa duzo lekow to wtedy bedzie miec to napisane w tym zaswiadczeniu.

Rany julek, jak do Sojuza...

• 3 weeks later...

A ja właśnie myślałem że my rozmawiamy o bagażu podręcznym. Rozmawiałem właśnie z ciotką, która była w Kanadzie ostatnio. Miała w bagażu głównym lekarstwa i nie miała zaświadczenia, a jednak przejechała. Czy zaświadczenie takie tyczy się lekarstw przewożonych w bagażu podręcznym czy na wszystkie lekarstwa jakie ze sobą zabieram? Ja nie potrzebuję mieć tych lekarstw przy sobie w bagażu podręcznym. Sly6 pomocy!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...