Skocz do zawartości

Dzień Dobry


NaojiK

Rekomendowane odpowiedzi

Papiery mam myślę... mocne, nie pracowałam, miałam powody by tam zostać i argumenty są...Po prostu... został popełniony tragiczny błąd....tylko nie wiem dokładnie z czyjej strony...

NIe wiesz? Znaczy kto ta wize przesiedzial? pani z konsulatu, prawnik czy ty?

Zycze ci powodzenia w twojej sprawie, ale sama sobie ( z pomoca rodziny) ten balagan zgotowalas i teraz ponosisz konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
NIe wiesz? Znaczy kto ta wize przesiedzial? pani z konsulatu, prawnik czy ty?

Zycze ci powodzenia w twojej sprawie, ale sama sobie ( z pomoca rodziny) ten balagan zgotowalas i teraz ponosisz konsekwencje.

Tak, ja. Jednak nie decydowałam za siebie, ponieważ nie miałam dochodów, jak pisałam nie byłam pełnoletnia i po prostu nie miałam do kogo/gdzie wracać w Polsce. NIe takim tonem. Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilo mi sie Ciebie zal- bo wiem co to za bol rozlka z najblizsza Rodzina! Ale jezeli dobrze zrozumialam to Twoja Mama i Siostra sa obywatelkami USA. A Ty bylas prawie dwa lata do 2007 roku. Dlaczego Twoja Mama lub Siostra nie skladaly w tym czasie na Ciebie petycji? Nawet gdyby jeszcze wtedy Mama miala tylko GC - to tez mogla na Ciebie skladac petycje.Kiedy przesiedzialas wize to napewno Mama i Siostra wiedzialy jaki Cie czekaja konsekwencje- kiedy opuscisz USA -wiec nie rozumiem dlaczego pojechalas do Polski i teraz masz takie klopoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buli tylko ze jej to by nic nie dalo takie cos,,co innego rodzic ktory jest nielegalnie a co innego dziecko,dziecko ktore jest nielegalnie na terenie USA zadnej GC nie dostanie..Tutaj aby slub z obywatelem cos by dal ..A cos Karina pisala ze mozna sie starac o waiver z terenu USA ale o tym mozna poczytac w jej postach.

A tak pozostaje czekac 10 lat lub tez dostac waiver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie znaczy,masz zakaz wjazdu na kazdej wizie...

Musiala bys wziasc slub jak bylas jeszcze w USA i to z obywatelem USA aby ten nielegalny pobyt byl przebaczony plus Twoje papiery przyjete i wydana GC.

Teraz pozostaje czekac co bedzie z Wiedniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma 20 lat... czy wizy na pobyt stały dzieci obywateli są wydawane tylko do 21roku życia... Jeśli tak to może się nie wyrobić z tym załatwieniem "waiver" i nie będzie się kwalifikować do otrzymania wizy... czy za datę bierze się datę rozpoczęcia procedury a wtedy wiek aplikanta nie ma żadnego znaczenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...