Skocz do zawartości

Problem


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bylem wczoraj na rozmowie. pierwsza wizyta. oczywiscie stras to norma ale myslalem ze bedzie gorzej:) rozmowa trwala moze z 2 minuty z konsulem po ktorej powiedzial ze wiza bedzie wazna na 10 lat:) pytal gdzie bylem za granica wczesniej, gdzie sie ucze ile godzin pracuje dziennie kim sa dla mnie osoby u do ktorych jade, co robia, i tyle:). co prawda jak obserwowalem tylko moze z 5 osob nie dostalo wiz a bylo z 50 na pewno. oprocz podstatwowych dokumentow to mialem zaproszenie, zaswiadczenie z pracy ze szkoly ze ucze sie ze pracuje jakies zdjecia z osobami do ktorych jade i wyciag z konta. oczywiscie nic nie bylo potrzebne :) i tyle :) życze powodzenie!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jade do kuzynki do USA czy cel mogę wpisać Odwiedziny Rodziny/turystyka??

W środę mam rozmowę okropnie sie boję!!!Pomóżcie doradzcie coś żeby stres mi przeszedł bo chyba zwariuję!!

Jakie pytania zadają na rozmowie???

Prosze napiszcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie Cel podróży napisałam Odwiedziny rodziny/turystyka Może tak być??

Jak na rozmowie spytaja sie do kogo jadę to wystarczy że odpowiem do kuzynki czy muszę im się tam tłumaczyć że jest to córka mojej cioci i tak dalej. Poprostu czy odpowiadać jedym słowem czy rozwijać się??

proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa zasada ogolnowojskowa: "zolnierz nie pytany nie odpowiada"

Wpisz "kuzynka". Pan konsul bedzie ciekawy to zapyta o wiecej. Najprawdopodobniej nie zapyta, wystarczy ze spojrzy na Twoja przestraszona osobe i oddajac paszport powie: "see you next year". Nie zebym straszyl ale jesli podczas rozmowy bedziesz sie sprezal i nadymal to cienko to widze. LUZIK jest najlepszym sposobem na wize. Ja zawsze jechalem pogadac z konsulem a nie po wize, jesli widzi ze petentowi na wizie nie zalezy to napewno mu ja da. Takie to zlosliwe ludzie, "te konsule".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...