Skocz do zawartości

Prawo Jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w zeszłym roku chciałam zrobić prawko będąc na wizie J1, w Ca, ale odesłano mnie z kwitkiem bo chciałam to zrobić (ups...) w czasie gdy do końca wizy pozostało mniej niż 30 dni, więc nie czekaj do ostatniej chwili, bo pewnie to też się tyczy wizy turystycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te prawko takze mozna uzywac w Polsce?

tzn. W lipcu chce wyjechac na 3 miesiace, dostalam w tym roku w marcu wize na 10 lat. tutaj jeszcze nie mam prawka-nawet nie zapisalam sie na kurs chyba teraz nawet nie ma mi sensu bo juz malo miesiecy zostalo. Wiec czy bede mogla tym prawkiem poslugiwac sie tutaj w Polsce??

takze lece do Chicago

a i wogole jak tam wyglada zdawanie prawa jazdy i ile kosztuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te prawko takze mozna uzywac w Polsce?

[bla,bla] Wiec czy bede mogla tym prawkiem poslugiwac sie tutaj w Polsce??

Oczywiście nie.

a i wogole jak tam wyglada zdawanie prawa jazdy i ile kosztuje??

Piszesz test, jak zdasz idziesz na test drogowy, jak zdasz wracasz do biura gdzie dostajesz ciepłe prawo jazdy, musisz mieć swój samochód. Jeżeli nie miałaś wcześniej prawa jazdy to dostaniesz najpierw permit, szczegóły znajdziesz tutaj . Wymagany jest SSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te prawko takze mozna uzywac w Polsce?

Nie możesz posługiwać się prawem jazdy wydanym w stanach, ale możesz bez problemu wymienić je na polskie. Nie musisz robić żadnego kursu, z egazminu praktycznego jesteś zwolniony, będziesz musiał zdać tylko testy. Tak przynajmniej było jeszcze w tamtym roku. Najlepiej zadzwoń do swojego WORD - tam dowiesz się wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...