Skocz do zawartości

Wiza:-)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

trzymam kciuki zatem :) pewnie dostaniesz na rok, tak jak ja. Ale nie zdziwiło mnie to zbytnio, bo wszyscy znajomi, którzy kończyli studia i ubiegali się o wizę turystyczną dostali takową na rok. facet mi powiedział, że bardzo żałuje, że nie może mi dać od razu na 10 lat, jak rodzicom, ale niestety tak mają w zwyczaju...ale jeśli wrócę tak, jak mam teraz w planie to nie będzie problemu z otrzymaniem na 10 lat kolejnym razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

No ja paszport odebrałem wczoraj i też miła niespodzianka czyli 10 lat:)

Jeżeli chodzi o rozmowę z konsulem to trwała 30 sekund i nie poprosił mnie nawet o pokazanie żadnego dokumentu czy zaświadczenia.

Jestem studentem i już raz byłem w USA, wróciłem w określonym czasie więc chyba im udowodniłem, że nie mam zamiaru tam zostawać.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za tych, którzy są dopiero przed rozmową z konsulem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja wybieram się do konsulatu z rodzicami.Są w starszym wieku,mamy zaproszenie od mojego brata który jest obywatelem USA ale mimo wszystko mam obawy że mi odmówią a wtedy wyjazd rodziców też byłby pod znakiem zapytania...bo sami nie wyobrażają sobie tej dalekiej podroży resumując jest to dla mnie podwójny stres :D jak sobie z tym poradzić żeby rozmowa poszła o`k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...