Skocz do zawartości

Wiza:-)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chciałam sie pochwalić.....dostałam wize i to na 10 lat Super Bardzo bardzo się cieszę. Dziękuję wszystkim którzy mi pomogli i dali wskazówki Ja również chciałam dać jedna wskazówke osobom które ubiegaja się o wizę Bez stresu i z usmiechem na twarzy!!!! nie ma czego sie obawiać i czym sie denerwować

No to teraz bilecik i New York czeka:-)

Powodzenia wszystkim

Jak by ktoś miał jakieś pytania to z miłą chęcią odpowiem na nie

Witam! Jestem nowa na forum. Chcialabym Ci rowniez serdecznie pogratulowac! Naprawde super! mnie niedlugo tez czeka rozmowa z konsulem... tyle, ze ja bede sie ubiegac o wize F-1, a nie turystyczna. Chcialam zapytac czy wiza na 10 lat oznacza, ze mozesz podrozowac do Pl i spowrotem do USA kiedy i ile razy Ci sie podoba? A jak wyglada sytuacje z promessa??- Ty jej chyba wogole nie posiadasz, wiec od czego to zalezy- czy sie ja dostanie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno b.wazne dlamnie pytanie odnosnie wypelnienia DS-156:

otoz musze podac adres, nazwe i nr tel osoby gdzie bede mieszkac... I nie wiem za bardzo kogo wpisac, poniewaz hotelu niemam zarezerwowanego - ze wzgledu na brak Credit Card.

Mam tam znajomego, ktory nie jest pelnoletni i do tego jest tam nielegalnie - czy moge wpisac jego adres czy to bedzie raczej ryzykowne posuniecie? Prosze poradz mi cos? co/kogo tam wpisac?

Prosze Was o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowa na forum. Chcialabym Ci rowniez serdecznie pogratulowac! Naprawde super! mnie niedlugo tez czeka rozmowa z konsulem... tyle, ze ja bede sie ubiegac o wize F-1, a nie turystyczna. Chcialam zapytac czy wiza na 10 lat oznacza, ze mozesz podrozowac do Pl i spowrotem do USA kiedy i ile razy Ci sie podoba? A jak wyglada sytuacje z promessa??- Ty jej chyba wogole nie posiadasz, wiec od czego to zalezy- czy sie ja dostanie czy nie?

To co mamy w paszportach, niektórzy na 10 lat, to jest właśnie promesa wizowa. Znaczy, że przez 10 lat możemy latać do Stanów.

Dopiero kiedy tam dolecimy i na lotnisku odbędziemy rozmowę z urzędnikiem imigracyjnym, dostajemy wizę właściwą - najdłużej na pół roku. Czyli teoretycznie możemy latać do Stanów na pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...