Skocz do zawartości

Wiza:-)


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam sie pochwalić.....dostałam wize i to na 10 lat Super Bardzo bardzo się cieszę. Dziękuję wszystkim którzy mi pomogli i dali wskazówki Ja również chciałam dać jedna wskazówke osobom które ubiegaja się o wizę Bez stresu i z usmiechem na twarzy!!!! nie ma czego sie obawiać i czym sie denerwować

No to teraz bilecik i New York czeka:-)

Powodzenia wszystkim

Jak by ktoś miał jakieś pytania to z miłą chęcią odpowiem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja również gratuluje, u mnie było dokładnie tak jak u Was, banan na buzi i do przodu, a wyszłam z jeszcze większym. Naprawdę nie ma się co denerwować :blink:. Korzystając również z okazji dzięki wszystkim za pomoc!!! Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim osoba, które ubiegają się o wizy turystyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam rozmowę w czwartek rano. mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli :blink: a właściwie naszej, bo razem z rodzicami chcemy jechać w odwiedziny do rodzinki (obywatele USA od wieeeeeeeelu lat) wiadomo, trochę się stresuję, jak każdy w takich sytuacjach. Jestem studentką, pracuję od ponad roku i chce jechać tylko na wakacje (2 miesiące)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie czym przejmowac procent odmow jest teraz stosunkowo maly . Rok temu tez dostalem wize 10 letnia i niedawno wrocilem z NY :blink:

gosia_t najwyzej stracisz pare zlociszy w razie odmowy no ale to juz jest wkalkulowane ryzyko :rolleyes: . Dodam ze bylem na rozmowie w ambasadzie z kolega i jego synem i wszyscy trzej weszlismy i wyszlismy z bananami na twarzy :rolleyes: Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedzialm na jedno pytanie, które brzmiało....czym sie zajmuje moj wujek do ktorego mam leciec....a mnie poprostu zatkalo niestety:(Pani konsul zadawala mi duzo pytan ktore mi sie wydaja niepotrzebne..czy jest to podstawa do odmówienia mi wizy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze to jest podstawa aby Ci odmowili wizy,wiesz ile osob leci do niby Wujkow,Ciotek... i jesli to Twoj prawdziwy Wujek to powinnas wiedziec czym sie zajmuje ..To samo do innych pytan,bo teraz rozmowa ma duze znaczenie czy Ci wydac promese wizowa czy tez nie i jak cos nie jest jasne wtedy zazwyczaj masz odmowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...