Skocz do zawartości

Wiza:-)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
"wizę anulowali ze względu na zmianę nazwiska po rozwodzie "

za to też można wizę anulować ? :)

jak widać można. ;] Ale myślę, że to nie bedzie miało specjalnego wpływu, bo środki na mój pobyt są, żadna osoba z mojej rodziny nie przebywa obecnie w USA ani nielegalnie ani legalnie...A osoby do których jadę są urodzonymi Amerykaninami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc mówię Ci naprawdę- wraz ze zmianą nazwiska nazwisko które jest na wizie jest nieaktualne! Miała wizę na 10 lat, bez niczego dostała a przez ten czas była tylko raz i to na 2 msc...gdy zmieniała nazwisko, zmieniała wszystkie dokumenty. Oni mieli ją w rejestrze jako osobę o innym nazwisku, stąd gdy się to zmieniło automatycznie anulowano wizę.

Dziękuję, mam taką nadzieję:) będę się starała w połowie kwietnia bo czekam na wydanie nowego paszportu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproszenie nie jest wymagane i nie pomaga w dostabiu wizy,to byly stare czasy kiedy sie pytali teraz Ich to nie interesuje.Tak wiec pozostaje sama rozmowa.

a nie bylo tak ze Twoja mama poszla na rozmowe po nowa wize bo ktos jej tak poradzil aby starac sie o nowa wize i pod czas rozmowy cos musialo wyjsc ze nie dali jej nowej wizy a ta stara anulowali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skad wiadomo ze wiza zostala anulowana oraz ze ma nie wazna za to ze zmienila nazwisko>?

a teraz zobacz co pisz na stronie Ambasady USA:

Jeśli mam obecnie ważną wizę, ale niedawno wyszłam za mąż i zmieniłam nazwisko, czy muszę ubiegać się o wizę wydaną na nowe nazwisko?

Nie, amerykańskie przepisy nie wymagają, aby uzyskała Pani wizę wydaną na nowe nazwisko. Może Pani podróżować do Stanów Zjednoczonych z wizą i paszportem wydanym na nazwisko panieńskie oraz kopią aktu małżeństwa na dowód zmiany nazwiska. Jeśli jednak chciałaby Pani uzyskać nową wizę wydaną na nowe nazwisko, może się Pani ubiegać o nią na ogólnych zasadach.

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/q13_2006.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana paszportu:

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/q7_2006.html

I teraz ktos w urzedzie wprowadzil Twoja mame w blad,,od takich informacji jest strona Ambasady USA,telefon do Ambasady i rozmowa z kims z dzialu wizowego.A i anulowac wize moze Ambasada USA -urzednik na lotnisku

no chyba ze pod czas wymiany paszportu w urzedzie ktos przedziurkawil (kartke z wiza) to wtedy ta wiza jest nie wazna.No i tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze przy wymianie paszportu zapomniano wspomniec polskim urzednikom, zeby nie dziurkowali strony z wiza? w takim wypadku na pewno stracila ona waznosc

(chyba nadal sie dziurkuje i stempluje) - nie mam pewnosci dawno nie wymienialem paszportu

EDIT:

(za pozno wyslalem post) wiec sie powielilem ze sly6 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...