Skocz do zawartości

Wyjazd Na Ślub Do Rodziny A Wiza


Rekomendowane odpowiedzi

A po weselu pewnie dachy i sprzatanie

Po weselu powrót do domu i pracy. Nie stać ich mnie zatrudnić :) . Nie wszyscy wyjeżdżają na zarobek. Jestem w Polsce już tak ustatkowany, że nie potrzebuje za granicą pracować. Jak w polsce chce się uczyć i pracować oraz wie co się chce w życiu robić to można naprawdę się ustawić. Mówię o legalnym zajęciu. W życiu nie byłem nigdy bezrobotny a praca mnie sama zawsze znajdywała.

Dziś już zabukowałem bilety. Po przeliczeniu nie będzie mnie wiele drożej kosztowało niż wakacje w Polsce porównując tamtoroczne. W tamtym roku byłem w Szczyrku, Czechach i Słowacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ustawic sie mozna ale po co wysylales wczesniej papiery na loterie wizowa , sporo ludzi tak mowie ze do jakiejs kuzynki na slub - ktora pewnie za bardzo cie nawet nie pamieta , mi by bylo szkoda kasy , bilet , prezent noclegi no chyba ze kuzynka taka dobra ze przenocuje , och zeby tak wszyscy robili jak pisali i wracali po 2 tygodniach do polski - to juz dawno bysmy wiz nie mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego proszę nie zarzucać mi kłamstw.

1. W loterii brałem udział jak byłem w szkole średniej (kilkadziesiąt lat minęło)

2. Z kuzynką widuję cie co 2 rok bo przylatuje do polski w odwiedziny. Nocleg mam za frii bo ona też u nas nocuje jak przylatuje

3. Nie znasz mnie to nie wiesz co robię i czym się zajmuję. Wkleję dla ciebie specjalnie skany odpraw. Nie wszyscy są uciekinierami i tworzą opinnię polaka w świecie w kwestii przywar narodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...