Skocz do zawartości

Gwarancje Finansowe


marta1986

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie! Niedługo moja rozmowa w sprawie k1 i mam male pytanie dotyczace gwarancji finansowych. Nasz adwokat twierdzi ze nie potrzebuje zabierac ze soba na rozmowe gwarancji ktore zlozyl do uscis moj narzeczony poniewaz one zostaly automatycznie przeslane do ambasady i zalaczone do naszej sprawy. Pisalam maila do ambasady w tej sprawie , rowniez dostalam odp ze te dokumenty przechodza automatycznie... ale na liscie wymaganych dokumentow wyraznie mam zaznaczone ze mam miec ze soba gwarancie na formularzu I-134..a ja ich nie mam :lol: i teraz nie wiem czy nie bedzie z tym problemu...skad mam to wziasc???czy wy rowniez starajac sie o narzeczenska zabieraliscie ze soba ten dokument?bardzo prosze o pomoc bo mam malo czasu...dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam kilka osob, ktore wracaly do amabasady po raz drugi, bo konsul zazyczyl sobie I-134 a te osoby nie mialy tegoz druku w rece. Moje zdanie: lepiej miec niz nie miec. To tylko 2 strony, naprawde nic wielkiego, moze Ci narzeczony wyslac to express mail z poczty (bedzie za 4-5 dni u Ciebie) i kosztuje to $25. Nie ma gwarancji, ze Cie konsul o to nie poprosi, a jedna z moich klientek uslyszala od konsula, ze od czasu wystawienia poprzedniego I-134 do dzisiaj wiele sie moglo zmienic wiec prosze mi pokazac I-134. Nie ma zasady, ale lepiej miec niz nie miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...