Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ktoś ubiegał się o wizę turystyczną z Irlandii?

Niedługo zacznę przygotowywać się na spotkanie z konsulem : wyciąg z banku, list od pracodawcy, zdjęcia etc. Trochę jestem zmieszana informacją dotyczącą o opłacie wizowej - na stronie ambasady jest owszem notka, że trzeba uiścić opłatę 107 euro, ale.... no właśnie -albo nie umiem chodzić po ich stronce albo czegoś nie rozumiem ale nigdzie nie znalazłam numeru konta pod który mogę wpłacić te pieniądze! Jeśli ktoś przede mną ubiegał się w Dublinie o wizę to bardzo proszę o podpowiedź jak to wygląda <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To se dzioucha nie mogla tego wyczytac? Czasem az rece opadaja na widok dziecinnej bezradnosci rodakow. A mowia ze na emigracje udaja sie osoby przebojowe i rozgarniete bardziej od innych...

Dzioucha se przeczytała , ale nigdy wczesniej nie robiła płatności tego rodzaju mój drogi panie!

A forum jest od tego żeby dzielić się informacjami a nie żeby potem w ambasadzie na miejscu nagle okazało się że jestem z czymś w plecy. To nazywasz bezradnością? Ja raczej zapobiegliwością. Wszystkich forumowiczów, którzy umieszczają pytania wszelkiego rodzaju (nawet dla Ciebie idiotycznych) nazwiesz .... tutaj jest miejsce na to coś co miałeś na końcu języka, ale nastrój świąteczny Ci na to nie pozwala? Bez komentarza normalnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś ubiegał się o wizę turystyczną z Irlandii?

Niedługo zacznę przygotowywać się na spotkanie z konsulem : wyciąg z banku, list od pracodawcy, zdjęcia etc. Trochę jestem zmieszana informacją dotyczącą o opłacie wizowej - na stronie ambasady jest owszem notka, że trzeba uiścić opłatę 107 euro, ale.... no właśnie -albo nie umiem chodzić po ich stronce albo czegoś nie rozumiem ale nigdzie nie znalazłam numeru konta pod który mogę wpłacić te pieniądze! Jeśli ktoś przede mną ubiegał się w Dublinie o wizę to bardzo proszę o podpowiedź jak to wygląda <_<

Ja pracuje w Anglii od pieciu lat i tez wzialem ze soba na rozmowe payslipy, wyciagi Banku ale mozesz je sobie podarowac, podobnie jak zaswiadczenie od pracodawcy. Konsul nie ma wcale ochoty tego ogladac, jak masz wize dostac to dostaniesz, jesli nie to torba pelna papierow nie pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...