Skocz do zawartości

Wiza Do Usa Z Kanady


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są szanse starana się o wizę turystyczną do USA z Kanady? Planuję wyjazd do znajomych do Kanady w wakacje (bylam już kilkakrotnie, wpuszczali mnie do kraju bez problemu) i chcialabym sobie zrobic krotką wycieczkę do Stanow. Pytanie ile może wynosic czas oczekiwania na wize poprzez ambasade polska w Kanadzie? Czy jest większa szansa że ją otrzymam i szybciej niż starając się o nią jeszcze w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz zalatwic w polskiej ambasadzie w Kanadzie? Rozumiem ze to przejezyczenie....? W Polsce wize otrzymuje sie (lub nie) w bardzo przyzwoiitych terminach. Ja dzwoniac moglem sobie wybrac dowolna date. Poza tym klepnij w szukajke, jest bardzo swiezy watek na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejęzyczenie to bylo. a watku nie mogę znaleźć <_<

Nie wiem na ile jasno napisalam, ale chodzi mi tez o to, czy w ogole, bedac w Kanadzie na "wizycie", można bezpośrednio tam załatwiać ewentualna wizę do usa czy musze z kraju? Bo do Kanady lece na pewno, a wycieczka do USA to sa bardziej luzne plany poki co. I nie bardzo chcialabym sie starac o cos duzo wczesniej jakby potem mialo sie okazac, ze tej wizy nie wykorzystam. Zwlaszcza, ze to byloby tylko na kilka dni i nie w jakims scisle okreslonym wczesniej terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki za rady <_< W takim razie będę probować z Polski załatwiać.

I jeszcze jedno pytanie. Co prawda do Kanady nie ma już wiz, ale czy myślicie że fakt, że byłam kilka razy w Kanadzie i zawsze stamtad wracalam, może zwiększyć moje szanse na ta wizę? No i to ze docelowo wybieram się do Kanady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...