Skocz do zawartości

Online Case Status


lukasz19a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam troszke nietypowe pytanie. Jak dlugo ktos z was czekal az sie cos mnienilo z papierami po RFE.

Ja mam taki problem ze dostalem RFE 2 lutego. Papiery wyslalem 20 marca (czyli jakis czas temu) ale jak sprawdzam online case status to mi ciagle pokazuje (stan sprawy z 2 lutego) ze case is on hold i czakaja na papiery oddemnie. Ja papiery im wyslalem. Czy nie powinienem dostac jakies NOA albo cos w tym stylu ze paiery dostali. I teraz nie wiem czy maja moje papiery czy je zgubili. Moj termin 87 dni uplywa na koniec kwietnia i nie wiem czy mam wyslac jeszcze raz czy co.

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyslalem wszystkie aplikacjie na raz i Uscis przyslalo mi trzy NOA (I-130, I-485, I-765) i trzy rozne numery. Dostlem RFE na I-485 i I-765. Ale jak sprawdzam receipt number dla wszystkich aplikacji tylko I-485 jest on hold a I-130 i I-765 sa procesowane (maja daty z dnia kiedy otrzymali apikacjie)

Co do sprawdzania sprawy online na Twojej NOA jest receipt number, podajesz go na stronie USCIS.gov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam troszke nietypowe pytanie. Jak dlugo ktos z was czekal az sie cos mnienilo z papierami po RFE.

Ja mam taki problem ze dostalem RFE 2 lutego. Papiery wyslalem 20 marca (czyli jakis czas temu) ale jak sprawdzam online case status to mi ciagle pokazuje (stan sprawy z 2 lutego) ze case is on hold i czakaja na papiery oddemnie. Ja papiery im wyslalem. Czy nie powinienem dostac jakies NOA albo cos w tym stylu ze paiery dostali. I teraz nie wiem czy maja moje papiery czy je zgubili. Moj termin 87 dni uplywa na koniec kwietnia i nie wiem czy mam wyslac jeszcze raz czy co.

Dziekuje

Zdaje sie ze nie wysylaja nic na potwierdzenie RFE

mozliwe tez ze twoj status online nie zmieni sie az do zatwierdzenia sprawy

albo wogole nie bedzie pokazywal RFE jak u Kamildzianki

poczytaj wiecej na AOS forum na visajourney.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

touched to jesli zmieni sie data kiedy ostatnio cos sie dzialo ale nie zmienia sie wyswietlana wiadomosc, czesto po interview, znaczy ze ktos zagladal do systemu na twoje dane, zeby widziec trzeba sobie chyba zalozyc konto na USCIS

moved to jesl twoja sprawe przenosza do innego Service Center, czesto np do Californi CSC, aby przyspieszyc sprawe, np Magda tak to ostatnio miala, wtedy wysylaja tez NOA

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...c=13034&hl=

broblem jest w tym ze nie kazdego sprawe uaktualniaja na case status

moja poprzednia aplikacja jest nadal pending, a ja juz dawno mam karte <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...