Skocz do zawartości

Odnowienie Wizy Dla.. Babci :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

.. po rocznej przerwie <_<

rok temu moja siostra z rodzina (mezem i synkiem) ubiegala sie o wize do Stanow - dostali wszyscy i nas zarazili <_< zrobili sobie wyceczke po: Californi, byli w Los Angeles, San Francisco, w Beverly Hils, Los Angeles Las Vegas i chyba odwiedzili przejazdem Hollywod ;)

W tym roku mamy zamiar (ja z rodzinka - mezem i synkiem) ubiegac sie o wize, mniej szalona :P bo synek ma dopiero poltora roku a chcielibysmy wyjechac na jesien we wrzesniu i wtedy mialby juz dwa lata.

Chcemy zabrac ze soba babcie - i tu tez moje pierwsze pytanie. Babcia ma skonczone 76 lat i wygasla jej wiza 10-letnia z tego co doczytalam na stronie ambasady USA to powinna ubiegac sie ponownie o wize tak jak inni uczestnicy wycieczek - tak jak my - no chyba, ze obowiazuja jakies inne zasady odnawiania - czego sie nie doczytalam - prosze o podpowiedz :D

Co do naszej wizy to chyba najwiekszym ryzykiem bedzie wydanie mnie wizy - trzy lata temu dostalam wize do Stanow - z czego oczywiscie skorzystalam :) i wrocilam w terminie - bylam tam trzy tygodnie i zwiedzilam Las vegas i Floryde :) ale wtedy bylam studentka i jeszcze pracowalam :) Teraz wychowuje synka bo jest jeszcze za maly na przedszkole - pracuje tylko moj maz - jest Policjantem. Wiec brak stalej pracy moze niestety zawazyc na naszej wycieczce!

(oczywiscie zaproszenia mamy do rodzinki :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...