Jump to content

Jak Dotrzeć Do Konsulatu


Recommended Posts

witam,

jestem już umówiona na spotkanie z konsulem, teraz sporym problemem jest dla mnie kwestia dotarcia do konsulatu, ponieważ kompletnie nie zam Warszawy, wiem, że jednym z najprostszych rozwiązań wydaje się być wzięcie taksówki. Tutaj jednak moja obawa co do kosztów takiego kursu, gdyż ja dojeżdżam autobusem na dworzec aut. Warszawa Zachodnia... stąd to pewnie zapłacę krocie ... :) a poza tym nie wiem jak długo zajmie mi przejazd stamtąd do ambasady... :) z góry dziękuję za odpowiedzi , pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dawno juz nie jezdzilem autobusami w Warszawie, ale mozesz jechac z dworca zachodniego do centrum do placu 3 krzyzy, a potem juz spacerkiem chyba ze 2-3 bloki. Niestety juz pare lat minelo i nie wiem ile kosztuje bilecik.

Link to comment
Share on other sites

A nie możesz pojechac na dworzec centralny? Z centralnego jest naprawde bardzo łatwo trafic na piękną :-) ja Wawy wogole nie znałem a zrobiłem tak: wszedłem na google map albo inna stronę z mapami i wydrukowałem odcinek od centralnego do pieknej. jest to naprawde niewielki odcinek jakies 10 min drogi znajac droge jakies 15- 20 min drogi nie znając jej:).bardzo łatwo trafic.

Link to comment
Share on other sites

Ja też radzę dojechać do Dworca Centralnego, stamtąd jest naprawdę bliziutko. Trzeba iść prosto Marszałkowską, a na takim placu z ładnymi, ozdobnymi latarniami skręcić w lewo:) od tej strony idąc ambasada jest prawie na końcu ulicy, po lewej stronie ul. Pięknej. Naprawdę trudno się zgubić:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...