Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, kierowane szczególnie do kobiet. Czy biorąc pigułki antykoncepcyjne ze sobą mam mieć zaświadczenie od lekarza? (bo przecież są na receptę) Jadę na tak długo na ile pozwolą mi na granicy więc planuję wziąć 6 opakowań, czy to nie będzie zbyt ryzykowne? a może wziąć 3 op. a resztę niech rodzina dosyła pocztą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WojTAS7

Weź kilka opakowann , np 2-3 ze soba , do podrecznego + zalatw tą receptę

a reszte 'stuffu' wrzuc do bagazu glownego

and There will be not a problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie osobiscie wydaje, ze nie beda robic problemow. Mozesz tez przesypac tabletki do opakowania po witaminach (kumple tak robia). Znajomi z silowni przewoza ze soba rowniez rozne zastrzyki (nie tylko do USA, ale takze do innych krajow), a jak wiadomo te leki tez sa na recepte. W razie czego, na lotnisku zawsze ta sama wymowka - chory jestem, posiadam niedobor testosteronu lub wymyslaja rozne inne gadki. Zawsze przechodzi ;)

Przeciez chcesz przewiesc tylko tabletki antykoncepcyjne, a nie jakies dragi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z tabletkami zaczyna sie jesli posiadamy hurtowe ilosci, ja na ogol mam wszystkie leki ze soba w plecaku, kontroli nigdy nie mialem, ale watpie w to ze ktos sie doczepil do lekow, problemem moze okazac sie przewozenie lekow przeciwbolowych o silnym dzialaniu

niech sie wypowie ktos kto kiedykolwiek mial problem bo wiozl ze soba leki, bo narazie to tak gdybamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kierowane szczególnie do kobiet. Czy biorąc pigułki antykoncepcyjne ze sobą mam mieć zaświadczenie od lekarza? (bo przecież są na receptę) Jadę na tak długo na ile pozwolą mi na granicy więc planuję wziąć 6 opakowań, czy to nie będzie zbyt ryzykowne? a może wziąć 3 op. a resztę niech rodzina dosyła pocztą?

Nie tylko zaswiadczenie od lekarza ale rowniez poswiadczenie od Rady Parafialnej o moralnym prowadzeniu oraz zezwolenie proboszcza na uzywanie.

Ludzie, nie wariujcie. Jaka ta ameryka jest taka jest ale napewno nie ma szacunku dla mieczakow popuszczajacych w spodnie z powodu kilku opakowan tabletek. No chyba ze jest to jakies swinstwo dla cpunow czy innych pakerow, dla mnie takich mogliby odstrzeliwac od razu w jakiejs szopce przy lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andyopole tutaj nie chodzi o ilosc tabletek a o to ze wrazie kontroli szczegolowej toreb moga sie zainteresowac po co komus tyle tabletek jesli leci na krotki okres czasu?bo to ze daja pobyt 6 miesieczny nie oznacza ze tyle masz byc jak wpisane bylo w ds 156 ze bedziesz o wiele krocej...

Bo co innego jak masz roznego rodzaju tabletki lub tez widac ze sa to tabletki ze musisz brac pare razy dziennie i wtedy musisz miec odpowiednia ilosc tych tabletek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...