Skocz do zawartości

Rozwod Pomozcie!


Martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 5 maja przeszlam pomyslnie interviue z moim mezem czekam wlasnie na 1 zielona karte ta 2 letnia jednak mam powazny problem moj maz okazal sie alkocholikiem i mysle o rozwodzie zastanawiam sie tylko jak to wszystko zalatwic i czy potem bede mogla zaaplikowac o ta stala 10 letnia zielona karte czy poprostu po 2 latach bede juz tutaj nielegalnie bardzo prosze o pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego piszesz, ze wlasnie czekasz na ta 2 letnia karte?I podobno juz dawno jestes po rozwodzie? Nic nie rozumiem. Namieszlas niesamowicie.

Nie rozumiesz bo trzeba się było kształcić za młodu... Ja zrozumiełem wszystko i 99% osób czytających ten temat także - takich ludzi bym usuwał za zaśmiecanie tematów...

P.S.

Tak nagle z siebie w ciagu 2 tygodni okazał się alkoholikiem, praktycznie z dnia na dzień :(:) Jeśli się nie dogadacie i małżeństwo nie przetrwa to GC nie zostanie ci przedłożona... Jeśli Ty będziesz składać pozew o rozwód z wnioskiem, że mąż zacząć nadużywać alkoholu a przy tym wcześniej nie pił - to On powie, że związał się z tobą i od tego czasu zacząć pić przez ciebie... rozwód tak czy inaczej wam dadzą i każą ci wracać do domu bo co cię w tym kraju trzyma jak już męża nie kochasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 5 maja przeszlam pomyslnie interviue z moim mezem czekam wlasnie na 1 zielona karte ta 2 letnia jednak mam powazny problem moj maz okazal sie alkocholikiem i mysle o rozwodzie zastanawiam sie tylko jak to wszystko zalatwic i czy potem bede mogla zaaplikowac o ta stala 10 letnia zielona karte czy poprostu po 2 latach bede juz tutaj nielegalnie bardzo prosze o pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam.

Olej zielona karte, tutaj meza tracisz! Wez go na terapie, ratuj malzenstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeli! byc moze nie chodzi o te sama Martusie bo: jezeli to jest to ta sama -to wytlumacz mi dlaczego czeka ZNOW na 2-letnia ZC, kiedy juz ja raz otrzymala w -2006 roku na 10 lat, a poza tym mysli o rozwodzie- , tym czasem pisze, ze otrzymala go - 19. grudnia 2006.!! Byc moze to nie ta sama osoba, zbieznosc imion- Martusia, lub ta sama osoba ale inna sytuacja!Ale jezeli to ta sama Martusia to rzeczywiscie jej post wprowadza w blad !I nie dziw sie innym - Oni nie sa niedouczeni-tylko TY co przeoczyles/'as

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o pomoc,bylam mezatka z obywatelem Stanow Zjednoczonych ,zielona karte dostalam w lutym 2006-od razu na 10 lat,czyli rozumiem ze juz w grudniu 2008 moglam skladac papiery o obywatelstwo.Zielona karta zostala wydana dnia 12 lutego 2006 a 19 grudnia 2008 roku bylam oficjalnie rozwiedziona.Zastanawiam sie czy moge teraz juz zaaplikowac o obywatelstwo czy musze czekac nastepne 2 lata.Moje malzenstwo trwalo 5 lat.Zielona karte dostalam pozno wiec nie mialam jej przez ostatnie 3 lata malzenstwa ale o rozwod zaaplikowalam wczesniej jednak jak wspomnialam zostalam legalnie rozwiedzona 19 grudnia.Czy moge teraz skladac papiery na obywatelstwo?Bardzo prosze o pomoc.Z gory dziekuje za poswiecony mi czas.
Witam 5 maja przeszlam pomyslnie interviue z moim mezem czekam wlasnie na 1 zielona karte ta 2 letnia jednak mam powazny problem moj maz okazal sie alkocholikiem i mysle o rozwodzie zastanawiam sie tylko jak to wszystko zalatwic i czy potem bede mogla zaaplikowac o ta stala 10 letnia zielona karte czy poprostu po 2 latach bede juz tutaj nielegalnie bardzo prosze o pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam.

Ja też nic z tego nie rozumiem, ale może Szeli nam wyjaśni :(

Martusia, o co chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...