Skocz do zawartości

Wiza C1/d


Rekomendowane odpowiedzi

AAA to super, czyli musialabym lecac z Polski do Meksyku zostac w USA, czyli bilet kupuje Polska - Meksyk w dwie strony, z zatrzymaniem sie w USA np. 10 dni w jakim hotelu(tak bym chciala) i lece dalej do Meksyku po tych 10 dniach pobytu w USA. Ja to widze tak organizacyjnie: bilet kupuje w dwie strony np. bilet rezerwuje na 20 sierpnia - 10 września z powrotem z Meksyku w dwie strony, z zatrzymaniem sie w USA od 21-30 sierpnia i na 31 sierpnia mam bilet do Meksyku i tam zostaje do 10 wrzesnia, stamtad wracam do Polski. Mam nadzieje,ze nie zamotalam za bardzo. Rozumiem,ze taka opcja wchodzi w gre przy tej wizie, bo jest to wlasnie tranzyt???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No tak tylko poprzednim razem bylam w US pare godzin:-). Bardzo mnie pocieszylas ta wiadomoscia, bo zapewne skorzystam z takiej opcji zostajac W US tym razem na te np. 2 tygodnie. Obawialam sie,ze bede musiala wyrobic wize B1/B2, ale teraz juz wiem,ze nie ma takiej potrzeby. Mam nadzieje,ze sa to wiarygodne niusy :-D , zastanawiam sie, co na ten temat ma do powiedzenie MIGRATION OFFICE w US, znajomy mieszkajacy w USA na stale zadeklarowal sie zadzwonic do nich z ciekawosci :-)Wielkie dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi prosze skad udalo Ci sie uzyskac te informacje informacje, z jakiego zrodla, gdzies udalo Ci sie wyczytac o wizie C1/D??? Czekam na news od znajomego z US co ma do powiedzenia Migration Office:-), jak tylko zdobede informacje, jesli zdobede to oczywiscie napisze na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge jeszcze podpytac jaki bilet bys sugerowala .Ja myslalam aby kupic Polska Meksyk w obie strony i dodatkowo z USA do MEX w jedna strone(przy zalozeniu,ze spedze w USA ok 2 tygodni), czyli musialabym miec 2 bilety, no chyba,ze sa takie bilety lączone tzn Polska-USA(tu zostaje 2 tyg.) i po 2 tyg. lece dalej do np. Mex. Dokladnie nie wiem jak rozwiazac ta sprawe z biletami, zebym przeleciala spokojnie, prosze Cie o podpowiedz. Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...