Skocz do zawartości

Praca W Chicago


mayo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a ktos juz Ci szuka pracy z rodziny,na miejscu beda szukac czy tez sama bedziesz zdana na szukanie?

umiesz cos robic,nie boisz sie prawie zadnej pracy,w czyms jestes dobra,umiesz jezyk,,bedziesz mogla bez problemu sama dojezdzac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek ma mi szukac pracy, oczywiscie ze umiem, ja jestem studentka pracujaca :D prawie 6 lat w sklepie stalam ( mam 21 lat) rok temu bylam na praktykach grecji i pracowalam tam w hotelu, wiec pracy sie nie boje :) a jezyk tez w miare znam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie łatwo znalesc prace nie legalną na okres wakacji w chicago ?

Jesli chodzi o prace Chicago jako nielegalny, to jest bardzo ciezko w tej chwili. Naprawde....tak jeszcze nie bylo. 5 lat temu wystarczylo otworzyc piatkowy Dziennik Zwiazkowy, wykonac kilka telefonow (czasem wystarczyl jeden) i praca byla od reki. Dzwoniles w piatek, mogles isc do pracy w sobote albo w poniedzialek. W tej chwili ludzie, ktorzy daja ogloszenia wogole nie odbieraja telefonow, nie wiem dlaczego....recesje w ekonomii widac na kazdym kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek ma mi szukac pracy, oczywiscie ze umiem, ja jestem studentka pracujaca :D prawie 6 lat w sklepie stalam ( mam 21 lat) rok temu bylam na praktykach grecji i pracowalam tam w hotelu, wiec pracy sie nie boje :) a jezyk tez w miare znam. :)

Skoro jestes studentka to nie lepiej jechac na Work&Travel ?

Pracujesz wtedy legalnie, masz ubezpieczenie itd., a prace rowniez mozesz szukac na wlasna reke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestes studentka to nie lepiej jechac na Work&Travel ?

Pracujesz wtedy legalnie, masz ubezpieczenie itd., a prace rowniez mozesz szukac na wlasna reke

lukasz20 ma racje...Lepiej wyjechac na W&T i pracowac legalnie jak czlowiek a pozniej myslec o zmianie statusu. Jednak jak ktos wspomnial powyzej, jak ktos chce znalezc prace to znajdzie tak czy inaczej. Moze szukanie i czekanie potrwa nieco dluzej niz kiedys, ale w koncu ta upragniona robote sie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wujek da Ci mieszkanie za darmo a do tego za duzo na tzw rozrywki nie wydasz to moze i na jakims plusie wrocisz jesli szybko prace dostaniesz i bedziesz miala na czas placone oraz co do tzw centa ..Tutaj musisz uwazac no chyba ze Wujek bardzo ale to bardzo dobrze zna ta osoba i gwarantuje ze nikt Cie nie oszuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...