Skocz do zawartości

Praca W Chicago


mayo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie szczescie ze mieszkanie bede miec za darmo :D chodzi o to ze teraz nie bardzo chciałam jechac W&T bo rok temu bylam w grecji a to w sumie prawie to samo, pracowalam w hotelu za grosze i w tym roku chcialam troche odmiany :) a ze jestem na hotelarstwie i turystyce to musialam zaliczyc praktyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No ale bedziesz chciala zarobic cos i dostac to co bylo umowione?bo tutaj musisz uwazac na to co ktos Ci mowi a potem robi..sa takie przypadki ze ktos sie z Toba umawia na dana kwote i potem bywa tak ze czekasz na kase dluzszy czas lub tez wogole jej nie dostajesz chociaz bylo umawiane ze ma byc np.placone co tydzien.A czasami mowi Ci ze nie zrobilas tego,za malo robilas i ze Ci zamiast dac wiecej ucina Ci pewna kwote-dobrze jak mala kwote obetnie.

kiedys ktos raz napisal,,lepiej pracowac pare dni-1 tydzien za darmo niz pracowac dluzszy czas i czekac na kase ze niby ma byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nikt Ci nie pomoze to moze byc ciezko z praca , nie lepiej leciec w odwiedziny a jesli cos bedzie to ok a jesli nie to zobaczysz sie z rodzina-poznasz USA a to tez jest jakis plus.

no chyba ze glownym wyjazdem jest zarobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...