Skocz do zawartości

Praca W Chicago


mayo

Rekomendowane odpowiedzi

Masz ten plus ze bedziesz miec mieszkanie za darmo i moze Ci pomoze ktos z rodziny ,jesli Ci pomoze bo juz teraz musisz o tym mowic i sie pytac,czasami jest tak ze masz pewne sprawy umowione a po przylocie wychodzi co innego(brak czasu,radz se sama itp) ale tego Ci nie zycze chociaz i takie cos musisz brac pod uwage

teraz wybor nalezy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

...polacy maja to do siebie gdziekolwiek nie sa i tak im bedzie zle...wszyscy mowia ze niema pracy ze ciezko tak bylo z anglia i calym zachodem w europie a ludzie dalej wyjezdzaja , co was niezabije to was wzmocni , jak nie pojedziecie to sie nie przekonacie jak tam jest i teraz wsumie najwazniejsze co w najlepiej rozwinietym gospodarczo kraju na swiecie MOZE BYC GORZEJ NIZ W POLSCE? zastanowcie sie co mowicie... ;)

Acha , i zycze wszystkim powodzenia w USA glowa do gory 3mam kciuki za siebie i za polakow lecacych wtym roku , bo ja tez lece ! :) ku chwale ojczyzny ! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniales dodac ze lecisz na work i travel

Ja z kumplem wybieramy sie raczej na W&T okolice LA , San Diego

a to jest cos innego jak lot do USA do pracy nielegalnej w tym okresie czasu oraz nie majac nikogo kto by Ci pomogl...

A co do pozytywnego myslenia to racja,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako mieszkaniec chicago wypowiem sie ze z praca jest naprawde ciezko, polowa moich kolezanek potracila roboty, no chyba ze ktos bedzie chcial isc na kelnerke za 3$/h+ napiwki to wtedy od reki ;)

ale przy tej robocie nie mialabys czasu ogladac chicago :) ale bede trzymal kciuki, napewno sie uda !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...