Skocz do zawartości

T Mobile W Polsce ?


CamillaP

Rekomendowane odpowiedzi

W usa kupilam karte sim tmobile i tez tam jej uzywalam. Natomiast w Polsce pojawil sie taki problem , ze od kiedy wyladowalam na lotnisku i wlaczylam telefon mam informacje ze moge wykonywac tylko polaczenia alarmowe. Probowalam recznie zmienic siec itp... ale nie mam pojecia czemu mi sie to nie udaje. Telefon odczytuje karte sim bo widze ze numer jest wczytany w telefon , natomiast nie widze sms , kontaktow z tej karty. Czy ktos moze mi w tej kwestii pomoc? Bede bardzo wdzieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w T-mobile musisz aktywowac tzw. international calling czy jakos tak, aktywacja trwa od kilku godzin do 3 dni, jesli masz pre paid to bedzie problem, powinnas aktywacji dokonac przed opuszczeniem USA,

aktywacja z tego co pamietam wyglada tak:

dzwonisz do biura obslugi klienta zeby uruchomic usluge (musisz spelnic dwa warunki, miec konto conajmniej 3 miesiace i jesli to pre paid kwote na koncie wiecej jak 30$)

potem dostaniesz email z kodem i ten kod trzeba wstukac w telefon - i z tym mozesz miec problem, oczywiscie moglo sie wszystko zmienic (uproscic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez mialam telefon z Usa tam byl na abonament kupowany.Nigdzie w moim miescie nie chcieli mi przerobic na Polski system poniewaz w telefonie literka B ponoc uniemozliwia przerobienie.Wyszlo na to,ze trzeba bylo wszystko wewnatrz wymienic.Nie wiem jak jest z nowszymi modelami,tych starszych nie warto brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...