Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie, ile trzeba byc w Polsce zebym mogl wrocic do USA jesli bylem pol roku bo na tyle dostalem pieczatke i wrocilem w czasie a wize mam jeszcze dwa lata wazna i teraz nie wiem kiedy wracac czy zaraz czy po 3 miesiacach czy pol roku czy jak! Pomozcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie ma prostej odpowiedzi nie ma bo jedni jada szybko i nic im sie nie dzieje bo dobrze wypadaja na granicy a inny maja problemy a te problemy to krotki okres pobytu ,cofniecie plus do tego anulowanie wizy i podpisanie papierow ze sie pracowalo nielegalnie bo kogo jest stac na pobyt 6 miesieczny i powrot szybki do USA..A jak podpiszesz taki papier wtedy zapomnij o wize w Ambasadzie i wlocie bez wizowym do USA przez dluzszy okres czasu.

Tak wiec musisz sam ocenic swoje mozliwosci, czym dluzej jestes w Polsce tym wieksze prawdopodobienstwo ze Cie znow wpuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak aby nie wzbudzic podejrzen urzednika ze jedziesz nie tylko w celach turystycznych, to wszystko zalezy od niego wiec nie ma dokladnych instrukcji. jedni jezdza dosc czesto i nic im sie nie dzieje a sa tacy co pojada po dluzszym pobycie w polsce (osobiscie) i mialem mialem maglowanie dlaczego zostalem praktycznie cale 6 miesiacy popredniego razu i dlaczego teraz rowniez mam bilet na 6 miesiacy, wiec reguly brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz dostales pare odpowiedzi i sam musisz zdecydowac co Ci sie oplaca ,czy kiedys bedziesz chcial tam wrocic-poleciec w przyszlosci bo jesli Ci anuluja wize wtedy zegnaj USA na wiele lat..Nie pomoze wtedy i list od obywatela .

a tutaj jest temat ktory moze Cie i powinien zainteresowac:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...ic=9047&hl=

takich przypadkow na forum bylo pare..

Teraz wybor nalezy do Ciebie i prosze nie zaczynaj nowych tematow bo juz masz odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...