Skocz do zawartości

Rok Szkolny W Usa


filwar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie. Po skończeniu gimnazjum chciałbym wyjechać na rok szkolny do USA.

Szperałem trochę po necie szukając dobrych ofert wyjazdu i zaciekawiła mnie oferta biura Why Not USA.

Może jednak znacie jakieś lepsze i tańsze oferty z innych biur oferujących takie wyjazdy?

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam filwar. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie. Po skończeniu gimnazjum chciałbym wyjechać na rok szkolny do USA.

Szperałem trochę po necie szukając dobrych ofert wyjazdu i zaciekawiła mnie oferta biura Why Not USA.

Może jednak znacie jakieś lepsze i tańsze oferty z innych biur oferujących takie wyjazdy?

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam filwar. ;)

Wejdz na strone www.ang.pl , zjedz troche na dol i po prawej stronie jest wyszukiwarka. Wpisz w wyszukiwarke "rok szkolny w USA", jest tam kilkanascie tematow o tym, na pewno znajdziesz jakies ciekawe informacje na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Wy mi coś poradzicie? Jakie biuro jest najlepsze( na razie najlepsze oceny ma Why Not USA) i czy warto pojechać na rok szkolny do Stanów Zjednoczonych?

Jeśli coś wiecie to napiszcie i jeśli ktoś był na takim wyjeździe to też niech napisze jak mu się podobało i jak to wyglądało.

Pozdrowienia filwar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuj skontaktowac sie bezposrednio z organizacja amerykanska - oni poleca Tobie najlepsze wg. nich biuro

Ja polecam: ERDT Share: cmeznarich@erdtshare.org - wyslalam z nimi sporo nastolatkow i byly one zadowolone - jednak o calkowitym sukcesie Twojego wyjazdu swiadczy sporo czynnikow typu: koordynatorzy na miejscu, Twoj sposob/tempo przystosowania sie do nowego srodowiska, Twoja rodzina goszczaca, uczniowie w szkole .... i najbardziej "opiekunczosc" Twoich rodzicow

W razie pytan smialo pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...