Skocz do zawartości

Medycyna W Usa


miczkej

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka:) Mam 19 lat . Mam w zamiar isc a polsce na pielegniarstwo i zrobic specjalizacje anestozjologie. i Mam do Was pytanie, gbybym skonczyla w pl studia musze tam zdawac ezgaminy czy od nowa zaczynac studia??? Ktos sie orientuje czy na pielegniarki z taka specjalizacja w usa jest zapotrzebowanie? dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą specjalizacją musisz mieć MSN (czyli magistra) żeby móc pracować w zawodzie jako tzw. Nurse Anesthetist. Nie wiem jak to będzie w przypadku skończenia szkoły w Polsce. Na pewno po nostryfikowaniu dyplomu i zdaniu NCLEX możesz pracować jako "zwykła" RN, ale obecnie na "zwykłe" pielęgniarki jest mniejsze zapotrzebowanie niż parę lat temu, przynajmniej w większych miastach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą specjalizacją musisz mieć MSN (czyli magistra) żeby móc pracować w zawodzie jako tzw. Nurse Anesthetist. Nie wiem jak to będzie w przypadku skończenia szkoły w Polsce. Na pewno po nostryfikowaniu dyplomu i zdaniu NCLEX możesz pracować jako "zwykła" RN, ale obecnie na "zwykłe" pielęgniarki jest mniejsze zapotrzebowanie niż parę lat temu, przynajmniej w większych miastach.

Po ukonczeniu w polsce szkoly musisz sie skontaktowac z agencja ktora sciaga pielegniarki do USA.Oni pomaga Ci w zdaniu egzaminu i preprowadza cie przez caly proces weryfikacji dyplomu bezplatnie.Warunkiem jest ze musisz potem podpisac z nimi kontrakt na 1,5 roku. Oni znajda tobie pracodawce , zalatwiaja mieszkanie , zielona karte itp. Znajomosc jezyka musi byc na dobrym poziomie.Egzamin jezykowy musisz zdac w kraju. Jak ciebie to interesuje to po wiecej szczegulow pisz na mojego @. Ja przeszlam caly ten proces i jestem bardzo zadowolona.Podam Ci adres agencji sprawdzonej i bardzo profesjonalnej.Zycze powodzenia w realizacji mazen. Mnie sie udalo to zrealizowac. BAY

Moj adres kontaktowy matuszek11@yahoo.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...