Skocz do zawartości

Studia Zaoczne W Stanach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem, ze moze wyszczele jak Filip z konopi, ale mam pewne pytania i chcialbym je tutaj napisac, a co najwazniejsze uzyskac odpowiedzi na nie.

A wiec ostatnie 2 lata pracowalem w Szkocjii, niedawno wrocilem do Polski, aby zaczac studia (od pazdziernika)w trybie zaocznym w Polsce. Ale mam jedno 'ale'. Po przyjechaniu z Szkocjii jakos nie moge odnalezc sie w Pl. Wiem, ze 2 lata na obczyznie to nie duzo, ale jednak przyzwyczailem sie. Tu jakos duzo rzeczy mnie wkurza. Tak wiec, pomyslalem czemu by nie zaczac studiowac zaocznie nie koniecznie w Polsce, a na przyklad gdzies w Europie czy Stanach. Chcialbym, zeby osoby ktore studiuja zaocznie w USA opisaly jak to wyglada, ile sie placi, jak z wiza, jesli studiuje zaocznie to ile godzin moge pracowac, ogolnie jak sobie radza, czy jest to na zasadzie takiej jak w Pl, czyli od poniedzialku do piatku pracujemy, a w weekend idziemy do szkoly. W NY mam rodzine, wiec mieszkac po 'taniemu' by bylo gdzie hehe. Prosze wszystkich o odpowiedzi. Oczywiscie jesli sa tutaj osoby ktore studiowaly rowniez w innych krajach, bardzo prosze rowniez o odpowiedzi :) Ogolnie po krotce - bardzo chcialbym gdzies wyjechac studiowac poza Polske ! (wiem, ze brzmi to dosc smiesznie)

Pozdrowienia dla wszystkich

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...