Skocz do zawartości

Aaaa Dostałam Wize :d Turystyczną Jak Sie Ciesze!


cornelai123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

W poniedziałek 22 czerwca dołączyłem do osób z promesą wizową na 10 lat :D jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc, trochę się bałem, ale nie ma czego! Po zadaniu krótkich dwóch pytań usłyszałem łamanym polskim: " otrzymuje dziś pan wizę, dziękuję do widzenia" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super:) wszystko brzmi wręcz banalnie ale nic nie piszecie o dokumentach które trwale łączą was z Polską a przedstawiliście je w konsulacie, mam na myśli zaświadczenie z pracy, wydruk stanu konta, co tam jeszcze... może akt własności mieszkania? Napiszcie co musileliście pokazać. Nie długo i ja będę starać się o wize turystyczną i bardzo mnie to interesuje. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo, trzy proste pytania: jaki kierunek studiow mam ukonczony, co robia osoby u ktorych zatrzymam sie w Stanach i w jakich krajach juz kiedys bylam, a na koncu mily mlody pan zrobil wielki szeroki usmiech i powiedzial ze zyczy mi milych wakacji przez nastepne 10 lat:) no i po sprawie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja miałam jeszcze wiekszy luz bo nawet nie musialam jechac osobiście na rozmowę z konsulem. Wystarczyło że wyslalam im dokumentu poprzez DHL a Oni odeslali mi paszport z 10 letnia promesa :) taki przywilej maja osoby ktore staraja się o kolejną wizę w ciągu 12 miesięcy od wygaśnięcia poprzedniej i jest to wiza tej samej kategorii co ostatni. Zaznaczam ze pierwsza wize dostalam na 1 rok :) pozdrawiam i zycze udanych rozmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...