Skocz do zawartości

Szanse Na J1 W Przypadku Unieważniena B1/b2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauwazylem dotychczas w ambasadzie USA w Warszawie czy w konsulacie w Krakowie mozna starac sie o promese wizowa a nie o wize. Wize wklepuje urzednik celny na granicy USA czyli na lotnisku w USA wiec wydaje mi sie ze to jest odp na caly watek sprawy,bo to od tego czlowieczka na lotnisku zalezy czy przyzna komus wize czy nie.swoja droga chcialbym tam jeszcze poleciec tylko czy nadal warto...?

powodzenia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas przeszukania bagazow koles znalazl moja karte magnetyczna (ID) z pracy , (ciach)

mi tez bagaze przetrzepali, mialem tam troche sprzetu elektronicznego, scisle zwiazanego z tym czym sie zajmuje w pracy na codzien, wiozlem go na wymiane bo zwyczajnie padl, a najszybciej jest go wymienic bezposrednio w USA, tez sie przyczepili, ale jakos przeszlo

z ta karta musze przyznac, ze przegiales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacje masz o tyle skomplikowana, ze gdybys dostal zakaz wjazdu to musialbys sie postarac o zniesienie tego zakazu - jest to jakas droga formalna, zeby ten zakaz zdjac - nie jest to latwe

Ty jestes w sytuacji, w ktorej niczego Ci nie zakazali, wiec tak naprawde poza ubieganiem sie o nowa wize nie masz zbyt wielu opcji,

jesli mimo wszystko chcesz probowac proponuje wyjazd na ktoras z wiz studenckich, najlepiej J1 (z pozwoleniem na prace) bo skoro juz pracowales w USA to moze tym razem bedzie wygladalo to lepiej, ze chcesz to robic legalnie

niestety tak jak wczesniej wspomnialem, nawet jesli dadza Ci J1 w ambasadzie/konsulacie, nadal moga Cie zawrocic z lotniska, to jest kwestia tego na kogo trafisz, jedyna rzecz jaka moge Ci doradzic, to co do sytuacji ktora Cie spotkala trzymaj sie tej wersji ktora podpisales na lotnisku (poprostu nie ukrywaj tego faktu bo mija sie to z celem)

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...