Skocz do zawartości

Szanse Na J1 W Przypadku Unieważniena B1/b2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 tygodnie później...

Dziś bylem w ambasadzie po vize

wytłumaczalem cale zajscie na granicy, ogólnie to bylo maglowanie przez godzin , sporo pytan o czas w stanach , studia itp

Konsul musial sie skonsultować z innymi konsulami , miedzy innymi rozszyfrowali odręczna adnotacje oficera CBP na mojej unieważnionej vizie B1 , okazało sie ze Viza zostala unieważniana bez konsekwencji. Canceled without Prejudice

Reasumując to dzis i tak bym nie dostał vizy ponieważ moje biuro nie wpłaciło na czas oplaty SEVIS i moj paszport nie nadaje sie na nowa wize ponieważ wcześniej zostal zalany.

Czy wize dostane czy nie będzie zależało co DHS przyśle w odpowiedzi ambasadzie. Poniewaz ambasada musi sie z nimi skontaktować ,a w międzyczasie musze wyrobić nowy paszport.

Idac dzis na rozmowe bylem pewny na 95% ze vizy nie dostane ,a teraz jest 50/50 , zależy co tam DHS im tam prześle.

Rozmowa byla mila, trudna ale mila i konsul chcial jak najbardziej pomoc.

Teraz 2-4 tyg czekanie na tel z ambasady.

Czy dostane vize czy nie , to dobrze ze sie nie sugerowałem opinia ludzi , zawsze warto próbować i sie starać bo zawsze jest szansa

Ps,Zna ktos moze taka mloda polke ktora pracuje w ambasadzie przy drzwiach i sprawdza czy ludzie maja kompletne papiery czy sa umowieni itp ?.

Ps2. AMBASADA NIE MA dostepu do bazy danych DHS. Ma tylko wzmianek ze taka i taka osoba zostala takiego dnia cofnięta z granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jak wyszlo pewnej dziewczynie ,tak samo czekala na odpowiedz z DHS no i dostala odmowe.,..zobaczymy jak bedzie w Twoim wypadku

no i pozostaje jeszcze granica...

Bo DHS podejmuje decyzje co dalej z Toba i czy wydac wize ,,tak wiec jak widzisz nie bylo latwo i prosto

poczekaj te pare tygodni i zobaczysz co bedzie dalej.

zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem expresowa odpowiedz z ambasady , juz wczoraj konsul zadzownil do mnie ,ale sie nagrał na poczte....

Dzis po sprawdzeniu okazalo sie ze vizy nie dostane dlatego ze przebywalem tak dlugo w stanach i to konsula zastanawia (czyzby o dziekance nie słyszał?) Ale to nie ważne...

Szkoda,ale z 2 strony nie ma nic o pracy na czarno w ambasadzie, o wize moge sie starac za rok....ale czy bedzie warto?

Niech moj przyklad bedzie przestraga dla innych , jak juz siedzicie w usa i pracujecie na turystycznej to majac dobra prace trzymajcie sie jej a nie przejmujcie sie tym ze macie vize de vacto na 6 miesiecy! Ja nigdy nie chcialem przekroczyc 6 miesiecy a teraz zaluje.

Chyba zdecyduje sie na YMP z Kanady , tym bardziej ze rusza juz 1 sierpnia. Wszytsko Legalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...