Skocz do zawartości

Wiza A Rodzina W Usa Nielegalnie


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Planuje sprobowac pojsc po wize do ambasady usa poniewz stara stracila waznosc rok temu. Bylem w usa 4 razy zawsze lecialem do miami 2 razy bylem na 2 tygodnie raz na 1 miesiac i raz na 2 miesiace. Jestem po studiach skonczylem uw pracuje w duzej korporacji informatycznej od 2 lat zarabiam calkiem niezle, jestem kawalerem mam dziewczyne. Moj problem stanowi to ze mam rodzicow w usa którzy sa tam od okolo 3,5 roku przesiedzieli wize turystycznia. Ja chce poleciec oczywiscie do nich w odwiedziny wczesniej nie mialem tego problemu gdyz mialem wize na 3 lata jeszcze jak studiowalem i wyrobilem ja zanim oni wyjechali do USA na granicy nie bylo problemu nigdy mimo ze rodzice juz byli nielegalnie nawet raz sie zdazylo ze urzednik imgracyjny w miami po przestudiowaniu mojej histroii wiazdow i wyjazdow stwierdzil ze witaja poraz kolejny prawdziewgo turyste z polski. Nie zamierzam tam zostawac dluzej jak 2 tygodnie gdyz nie dostane wiecej urlopu czy mam jakies szanse aby otrzymac wize ?

Jezeli tak to co ewentualnie wpisac w polu gdzie musze potwierdzic ze mam rodzicow w usa - jaki podac ich status?

Co odpowiadac na ewentualne pytania co tam robia gdzie sa itp?

pozdrawiam

Diesel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...