Skocz do zawartości

Ewaluacja Dyplomow


ole100

Rekomendowane odpowiedzi

A co to za uczelnia że robi takie problemy? Tam gdzie ja studiuję można dostać po angielsku transcript of records, dyplom, odpis, suplement dyplomu i potwierdzenie o studiowaniu bez żadnych problemów, takie dokumenty sąw standardzie...

Uczelnia w Szczecinie....Co się okazało....że będe miała załatwiony TRANSCRIPT REQUEST po angielsku tylko dlatego że szczęśliwym trafem moja bliska koleżanka ma przełożonego, który jest wysoko postawiony na tej uczelni i dzieki jego protekcji będę miała to wszystko szybko załatwione. A jeżeli chodzi o ta kobietę to poprostu ręce opadają...szkoda gadać. Nieodpowiednia, niekompetentna osoba na nieodpowiednim stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

okej, chyba mam problem... Jestem w USA, mam ze sobą wszystkie dokumenty tzn. dyplom zarówno po polsku jak i po angielsku oraz suplement w obu językach. Na uczelni (UAM w Poznaniu) tłumaczyli dla mnie dyplom i suplement za opłatą i dostałam tylko po jednej sztuce angielskiego tłumaczenia (nie chcę wysyłać tego do wesu skoro oni mi tego dyplomu i suplementu w wersji angielskiej nie zwrócą) :P Chciałabym dokonać ewaluacji przez wes, ale teraz niebardzo wiem jak się do tego zabrać. Tak. przeczytałam całą poprzednią stronę, ale nadal nie wiem jak tu zorganizować to "pieczętowanie" na uczelni itp. Will anyone give me a hint, please?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest obecnie, ale 2 lata temu WES wymagało żeby transkrypty były:

1. Wysłane bezpośrednio z uczelni w opieczętowanej kopercie, albo

2. Wysłane przez osobę starającą się o ewaluację, ale transkrypt MUSI tak czy owak być wcześniej "zapakowany" przez uczelnię (chodzi o to by żadne osoby trzecie nie miały okazji majstrować przy dokumentach po drodze z uczelni do WES).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Czy ktoś spotkał się z sytuacją, że uczelnia wystawia odpis suplementu do roku od momentu ukończenia szkoły ? a jedyna opcją jest wykonanie ksera i podpisanie z pieczątką "zgodność z oryginałem".

Przejdzie to w WES ?

i drugie pytanie: czy na transkrypcie musi być pieczątka szkoły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...