Skocz do zawartości

Przesiadka W Warszawie


Anarion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) Podczas lotu do USA będę miała przesiadkę na lotnisku w Warszawie (lotnisko Chopina), która będzie trwała ponad 6 godzin. Czy ktoś może orientuje się, czy w pobliżu lotniska jest coś ciekawego, gdzie można spędzić ten czas, żeby nie siedzieć na lotnisku i nie paatrzeć na zegarek?? Będę miała przy sobie tylko nieiwelki bagaż podręczny. Ja niestety nie znam Warszawy, dlatego liczę na pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co Cię interesuje. Bardziej galeria handlowa (niedaleko jest jedna z większych - Galeria Mokotów) czy coś w centrum miasta (Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście...).

Zależy też jakimi liniami lecisz, LOT wymaga ok 3h, jeżeli z przesiadką w jednym z portów europejskich to 2 godziny wystarczą na zjawieni się przed odlotem. Zresztą zależy to czy będziesz miał już karty pokładowe na dalsze loty bo wtedy czas jest dużo krótszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Ja lece Krakow-Warszawa-Chicago i mam nastepujace pytanko. Czy po przyloecie do Warszawy mam udac sie do wyjscia i jeszcze raz sie odprawiac ? Na lot do Chicago mam 1,5 h.. Lece pierwszy raz i nie wiem gdzie mam isc po wyladowaniu :). Prosze o odpowiedz.

Lotnisko jest dobrze oznakowane. Będziesz wiedziała gdzie iść. Nie będziesz opuszczała lotniska, ani odbierała bagażu, tylko pójdziesz za znakami 'connecting flights'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...