Skocz do zawartości

Wiza Studencka W Stanach Pilne Prosze O Pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosze o pomoc kogos, kto zalatwial se wize studencka w stanach tzn zmienial status z B1 na F1, gdzie najpierw isc i co trzeba miec, jakie papiery i wogole cos o tym jak to sie odbywa, wiem ze na poczatku musze isc po podanie do szkoly I-20 potem zalatwic sponsora, ale czy moze ktos mi to opisac w szczegolach? bede bardzo wdzieczny i serdecznie dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na necie owszem jest, tylko tam napisane jest ze mozna takie cos zrobic i napisane jest szczegolowo czym te wizy sie roznia i sa, a mi chodzi o to, aby ktos napisal jak to wszystko dokladnie wyglada. A wolnego w pracy nie mam bo nie pracuje, jestem tegorocznym maturzysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na necie owszem jest, tylko tam napisane jest ze mozna takie cos zrobic i napisane jest szczegolowo czym te wizy sie roznia i sa, a mi chodzi o to, aby ktos napisal jak to wszystko dokladnie wyglada. A wolnego w pracy nie mam bo nie pracuje, jestem tegorocznym maturzysta

ze szkoly potrzebujesz I-20, aby dostac I-20 musisz miec sponsora (i to dobrego, bo jak ktos zarabia $25,000 to watpliwe aby urzednik uwierzyl, ze taka osoba bedzie z wlasnej woli dawac komus (Tobie) pieniadze na szkole, wydatki, mieszkanie itd.), ty dolaczasz wniosek o zmiane statusu, SEVIS, kilka listow i co tylko mozna :) Nie ma takiej listy, gdzie jest wszystko wypisane, ale jesli ktos takie robil, to wie czego USCIS wymaga i na co zwarac uwage. Generalnie, tak jak juz pisalam kiedys, nie jest to latwe i jest bardzo duzo odmow zmiany statusu.. Ja staram sie dolaczac co mozna i jescze wiecej niz nawet wymagaja, bo naprawde jest teraz trudniej niz to bylo kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...