Skocz do zawartości

Odprawa Wizowa W Dublinie-irlandia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

Rozwiazanie ma dwie strony: ulatwic pasazerom loty przesiadkowe w USA, wychodzisz z lotu jak z domestic wiec jak masz np godzien na przesiadke nie ma porblemu zebys zdazyl, inaczej mozesz zapomniec; ulatwic zycie imigracji: mozna od razu odeslac potencjalnych azylantow zeby nie zawracali dupy.

Ja tak lecialem z Vancouver do LA (na polski paszporcie i B1/B2) i jakos szczegolnych problemow nie zuwazylem. Taka sama glupi gadka z paczkojadem jak na lotnisku w USA, czy przejsciu ladowym. Jak dla mnie dobry pomsyl, bo nie kazdy lot jest direct.

Nie sadze aby w Dublinie sie to jakos szczegolnie roznilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Witam wybieram sie do Chicago 15 Listopada,bedzie to moja pierwsza podroz do USA.Lot mam z kerry do Dublina i z Dublina do Chicago,czy rozmowa z urzednikiem odbywa sie przy okienku do odprawy paszportowej,czy trzeba udac sie gdzies w inne miejsce? Gdzie trzeba sie udac po formularze i czy sa one potrzebne przy rozmowie z urzednikiem?Wybaczcie moze za banalne pytania,ale chcialbym zeby to poszlo sprawnie co prawda czasu bede troszke mial ale wolabym zalatwic to w miare szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...