Skocz do zawartości

Odprawa Wizowa W Dublinie-irlandia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. dzieki temu wątkowi dowiedziałam sie o tej odprawie w Dublinie. Juz jakis czas temu wyhaczylam fajne bilety do Bostonu przez Dublin wlasnie i jeszcze bardziej sie do nich przekonuje wiedząc o kontroli imigracyjnej na ich lotnisku. Jednak mam kilka pytań na ktore mimo poszukiwań przez gąszcza internetow nie znalazłam odpowiedzi, moze ktos z Was ma doświadczenie i kiedyś leciał tą relacją. Otóż, jak to sie dokładnie odbywa jesli chodzi o przesiadkę? Na tym filmiku który ktos wstawił jest tylko ze bagaż nadajemy w Dublinie ale to chyba chodzi o to ze ktos zaczyna tam podróż. A jesli lecę z Warszawy przez Dublin i w Warszawie juz nadaje bagaż to sie nie przejmuje i jest tak jak w lotach przez inne kraje czy musze odebrać bagaż w Dublinie i jeszcze raz go nadać? Drugie pytanie. Czy lotnisko w Dublinie jest bardzo duze? W sensie, czy zdążę na tą odprawę mając 3 godziny na przesiadkę? Wyląduję na tym samym terminalu skąd mam odlot ale czasem te terminale są tak wielkie że szok. Po 3. Czy ma znaczenie z jaką wizą się wlatuje do USA? Pytania moze sa głupie ale jak mam jakies nawet drobne watpliwości to wolę je rozwiać :P No i fajnie jakby ktos sie podzielił jakimiś ostatnimi doświadczeniami z takiej podróży bo wszystko co znalazłam do tej pory jest sprzed kilku lat. Chodzi mi konkretnie o jakies wady takiego systemu, jakies ciekawostki. Bede wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 6 miesięcy później...

No dobrze , a co z Green Card ? Jeżeli odprawa celna jest w Irlandii, to czy wbicie zielonej karty na lotnisku w USA to już formalność ? Czy mogą odmówić podbicia ? Bo piszecie że jak przejdzie się odprawę celną w Irlandii to w USA już tylko dobieramy bagaż. A Jeżeli ja mam GC do podbicia to jak to wygląda na lotnisku w US ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...

Masz ten plus ze jak np wrócą to jesteś na terenie Unii i jedziesz np do hotelu. :)

W USA czekasz na kolejny samolot a jak brak miejsc to czekasz w biurze imigracji.

To forum nie zna przypadku ze kogoś np z Dublina zawrócili co nie znaczy ze jest łatwiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...