Skocz do zawartości

Zielona Karta Dla Syna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie dotyczace petycji zlozonej na dziecko (4latka) przez ojca obywatela usa.Czy proces odbywa sie w taki sam sposob jak np dla malzonka/ki i czy czas czas oczekiwania na zielona karte jest taki sam??I mam jeszcze jedno pytanie.wyczytalam gdzies ze sa osoby ktore moga dostac zielona karte bez oczekiwania w kolejce tzw.current.Czy mozecie mi powiedziec kto sie kwalikuje do takiej procedury i czy w rzeczywistosci jest cos takiego wogole.Dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to ten sam syn, ktory mial dostac paszport amerykanski?

Tak, proces odbywa sie tak samo jak dla wspolmalzonka jesli dziecko chce dostac green card, ale moze byc tak, ze Wasze dziecko juz ma obywatelstwo amerykanskie - Madzierek trzeba by spojrzec w wasze dokumenty, masz moj fax, przefaksuj mi wszystko i zobacze co tam jest.

Nie bardzo rozumiem co masz na mysli mowiac o zielonej karcie bez kolejki. 'current' to juz jest najszybszy proces, bo tam wlasnie nie ma kolejki tzn. jest kolejka mimo, ze nie ma dat, bo proces odbywa sie bez ograniczonej liczby green card, ktore moga byc wydane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...